Teknoloji Haberleri

Yeni Tenten Oyununun Çıkış Tarihi Duyuruldu

Valorant VP Oyuneks

Microids ve Pendulo Studios tarafından yapılan duyuru ile yeni Tenten oyununun çıkış tarihi sonunda açıklandı. Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh’un da listeye eklenmesi ile Kasım ayı dolmaya devam ediyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Total War: Pharaoh Çıkış Tarihi Açıklandı


Yeni Tenten Oyununun Çıkış Tarihi Belirli Oldu

The Adventures of Tintin çizgi-romanına dayalı olarak geliştirilmekte olan Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh, 2020 yılında duyurulmuştu. Microids ile Moulinsart imzalanan iş birliği sonucunda, Tintinimaginatio ile dinamik ortak üretim ile Pendulo Studios tarafından PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan yeni Tenten oyununun çıkış tarihi, PC, PlayStation ve Xbox konsolları için 7 Kasım 2023 olarak belirlenmiş. Switch versiyonu için şimdilik net bir tarih verilemiyor olsa da, 2024 yılında oyuncular ile buluşacağı söyleniyor.

Hikayeye nazaran, Akdeniz dolaylarında seyir halinde olan Profesör Sarcophagus ile buluştuktan sonra Firavun Kih-Oskh’in mezarını aramaya başlıyoruz. Ne var ki mezardaki karanlık sırlar ile temaslı olarak yolumuzun Arabistan, Hindistan ve Mısır topraklarından geçeceği bu büyük maceranın ucu, Doğu bölgesindeki bir devasa uyuşturucu trafiğine de dokunacak.

Bizleri senaryo boyunca pek çok sürprizin bekleyeceği Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh, standart sürüme ek olarak limitli ve koleksiyoncu sürümleri ile de satışa sunulacak. Limitli sürüm, oyunun metal kutulu versiyonu ve üç kartpostal içerecerek. Koleksiyoncu sürümü ise limitli sürüm içeriğine ek olarak, not defteri, 160 sayfalık sanat kitabı ve bir aksiyon figürü ile gelecek.

Halihazırda PlayStation ve Steam mağazalarından istek listenize alabildiğiniz Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh için PC ihtiyaçları şimdi açıklanmış değil.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

PS Plus Essential Ekim 2023 Oyunları Duyuruldu

Dealabs kullanıcısı billbil-kun tarafından sızdırılan bilgilerin akabinde, Sony Interactive…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fiyatsız Epic Games Store Oyunları (28 Eylül)

Yeni haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. Bu haftanın Devil May Cry…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed Mirage çıkış fragmanı, oyun ile buluşmamıza bir hafta kala yayınlandı.
Daha Fazla