Teknoloji Haberleri

Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Geliyor

Valorant VP Oyuneks

Frontier Developments tarafından yapılan duyuru ile yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri önümüzdeki hafta oyuncular ile buluşturulacak. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077: Ultimate Edition Çıkış Tarihi Duyuruldu


Ünlü sinema serisine dayandırılan Jurassic World Evolution 2, Universal Games iş birliğiyle geliştirilmişti. 2018 yılında çıkan birinci oyunun çok daha gelişmiş bir versiyonu olup, tüm vakitlerin en büyük cümbüş parkanın idaresine geçiyoruz. Yeni bir anlatımcı takımının, yeni özelliklerin, Challenge ve Sandbox dahil oyun modlarının ve pek çok farklı dinozor tipinin bulunduğu devam oyunu, zenginleşmeye devam edecek. O denli ki Frontier Developments tarafından yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri duyuruldu.

Hem Fiyatlı Hem de Fiyatsız Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Yolda!

30 Kasım 2023 Perşembe günü birinci olarak Cretaceous Predator Pack yayınlanacak. Bu içerik ile oyuna Gigantoraptor, Utahraptor, Concavenator ve Tarbosaurus olmak üzere dört yeni dinozor çeşidi eklenecek.

Aynı gün içerisinde Update 8 ismiyle yeni bir güncelleme de yayınlanacak ve Custom Challenge ve Sandbox modlarına, evvelden yapılmış patikalar, binalar ve çitler eklenecek. Ayrıyeten Campaign, Challenge ve Chaos Theory kısımlarından esinlenmiş dizaynlar, Dominion Biosyn ve Dominion Malta genişlemelerine ek olarak ana oyundaki haritalar kapsamında evvelden hazırlanmış yerleşim planları da oyuncuların beğenisine sunulacak.

Son olarak, Update 8 ile oyuna yeni park dekorasyonları ve eşyalar, Capture modunda günün vaktini değiştirebilme imkanı ve Allosaurus, Dimorphodon, Pteranodon, Brachiosaurus ve Stegosaurus formunda birkaç yeni dinozor varyasyonu da Jurassic World Evolution 2 oyununa eklenecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Bloober Team Silent Hill 2 Remake Hakkında Bildiri Yayınladı

Bloober Team Silent Hill 2 Remake hakkında genel bir bilgilendirme yaptığı yeni bir paylaşımda…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızdırıldı Mı?

Ortaya çıkan bir konuşma sonucunda GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili bir heyecan yaşandı.
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Death Stranding 2 Çıkış Yılı Sızmış Olabilir

Yaşanan bir sızıntı ile Death Stranding 2 çıkış yılı ortaya çıkmış olabilir. Hideo…
Daha Fazla