Teknoloji Haberleri

Valve, Kült Serinin 25. Yılını Kutluyor: Half-Life Fiyatsız Oldu!

Valorant VP Oyuneks

Valve tarafından geliştirilen ve 1998 yılında satışa sunulan Half-Life, hem periyoda damgasını vurmuş hem de kendisinden sonra çıkan birinci kişi perspektif açısından oynanan oyunlar için de yol gösterici olmuştu. Bu ay yirmi beşinci yaşına basmış olan Half-Life ücretsiz olarak sonlu bir müddetliğine dağıtılıyor. Şayet şimdi bu klasiği edinmemişseniz, oynamayacak olsanız dahi, kapmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (16 Kasım)


Half-Life Fiyatsız Oldu: Fırsatı Kaçırmayın!

Buradan ulaşabileceğiniz Steam sayfasından, 20 Kasım 2023 Pazartesi günü 21:00 öncesine bir sefer eklemeniz durumunda kalıcı olarak sizin olacak. 

Şirket serinin özgün oyununu hudutlu müddetliğine fiyatsız olarak sunmanın yanı sıra, Half-Life için bir de yirmi beşinci yıl güncellemesi yayınladı ve birtakım yenilikler getirildi. O denli ki disk sürümü için hazırlanmış olsa da sonradan çıkartılan içerikler geri getiriliyor. Bu vesile ile Uplink, Half-Life: Further Veri ve dört yeni çok oyunculu haritayı oyunculara sunuyor iken yeni kuşak monitörler için arayüz ölçeklendirmesi, denetimci ve Steam için ağ dayanağı uyumlulukları sağlanacak.

Ayrıca görüş alanı genişlemesi, doku yumuşatmayı kapatma, Overbright dayanağı, gelişmiş ışıklandırma, Linux sistemi için yazılım sürece seçenekleri ve oyunun vakit içerisindeki gelişimi için bir belgesel yayınlandı.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Bloober Team Silent Hill 2 Remake Hakkında Bildiri Yayınladı

Bloober Team Silent Hill 2 Remake hakkında genel bir bilgilendirme yaptığı yeni bir paylaşımda…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızdırıldı Mı?

Ortaya çıkan bir konuşma sonucunda GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili bir heyecan yaşandı.
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Geliyor

Frontier Developments tarafından yapılan duyuru ile yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri…
Daha Fazla