Teknoloji Haberleri

Spider-Man 2 Senaryo Uzunluğu Aşikâr Oldu

Valorant VP Oyuneks

Çıkmasına çabucak hemen bir ay kalmış olan Spider-Man 2 hakkında yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak State of Play yayını sırasında da oynanış fragmanı ile karşımıza çıkan devam oyunu ile ilgili bir soru daha karşılığını buldu. Insomniac Games, Spider-Man 2 senaryo uzunluğu hakkında ayrıntılı bir açıklama yaptı.


İlginizi Çekebilir: Spider-Man 2 Grafik Modları Hakkında Değerli Açıklama


Bildiğiniz üzere Spider-Man 2, Spider-Man ve bağımsız genişletme paketi Miles Morales ile karşılaştırıldığı vakit, açık dünya, oynanış, seyahat ve çok dahası manasında çok daha geniş bir oyun izlenimi yarattı. Lakin varsayım edilenin tersine, Spider-Man 2 senaryo uzunluğu birinci oyun ile eş bedel uzunluktaymış. Elbette bu yalnızca senaryo açısından bu türlü olacak.

Spider-Man 2 Senaryo Uzunluğu Ne Kadar Olacak?

Kıdemli oyun direktörü Ryan Smith, bizleri 20 – 25 saat ortası senaryo uzunluğuna sahip bir Spider-Man 2 ile karşılaşacağımızı söylüyor. Natürel ki bu, yan içeriklere ne kadar fazla vakit ayıracağımıza bağlı olacakmış.

“Spider-Man 2 genel oynanış vakti açısından birinci oyun ile tıpkı top alanında bulunuyor. Ve sahiden her bir anın nasıl biraz daha fazla sanatsal yahut biraz daha fazla derin yahut biraz daha fazla kıssa ile temaslı yapacağımız hakkında düşündük.”

Smith ayrıyeten devam oyunundaki gayelerinin, daha fazla içerik ile daha geniş bir tecrübe sunmak olmadığını da söylüyor. O denli ki sunulan içeriğin kalitesini, kıssa anlatımını her şey ile birleştirerek arttırmayı istemişler. Bunu da “Bunun 80 – 100 saatlik bir oyun olmasını istemiyoruz, olmayı istediğimiz yer burası değil. Elimizden gelenin en güzeliyle, hayranlık uyandırıcı kıssalar anlatmak istiyoruz. Her bir misyonun sahiden, sahiden hatırlanası olmasını istiyoruz. Çok, çok büyük olmaktan çok gayemiz bu.” yorumu ile lisana getiriyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

PS Plus Essential Ekim 2023 Oyunları Duyuruldu

Dealabs kullanıcısı billbil-kun tarafından sızdırılan bilgilerin akabinde, Sony Interactive…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fiyatsız Epic Games Store Oyunları (28 Eylül)

Yeni haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. Bu haftanın Devil May Cry…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed Mirage çıkış fragmanı, oyun ile buluşmamıza bir hafta kala yayınlandı.
Daha Fazla