Teknoloji Haberleri

Resident Evil 4 Remake: Separate Ways Oynanış İmgeleri

Valorant VP Oyuneks

Resident Evil 4 Remake oyununun uzun vakittir beklenen içeriği, State of Play yayını sırasında duyurulmuştu. Rastgele bir sızıntının yaşanmaması nedeniyle sürpriz olan Ada Wong odaklı Separate Ways, 21 Eylül 2023 Perşembe günü yayınlanacak. Bugün ise Resident Evil 4 Remake: Separate Ways oynanış görüntülerine ek olarak, Capcom da içeriğin çıkış fragmanını yayınladı.


İlginizi Çekebilir: Yeni Spider-Man 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı


Resident Evil 4 Remake: Separate Ways Oynanış İmgeleri Yayınlandı

Pek çok oyun mecrası tarafından yayınlanan Resident Evil 4 Remake: Separate Ways oynanış görüntüleri, Ada Wong ile Albert Wesker ortasındaki konuşma ile başlıyor. Bildiğiniz üzere bu senaryodaki amacımızı, Leon Scott Kennedy ile oynadığımız senaryo modundan da bildiğimiz üzere Amber (Kehribar) denen gizemli bir eşyayı almak olacak.

Orijinal oyundaki üzere Leon Scott Kennedy ile oynarken aklımızda kalan soru işaretlerinin yanıtlarını verecek olan Separate Ways, karakterimizin ana senaryodaki kimi kilit olayları nasıl planladığı da gösterecek.

Bildiğiniz üzere Ada Wong, Leon Scott Kennedy ile aslında paralel olarak ilerliyor ve bir yandan Birleşik Devletler liderinin kızını kurtarma vazifesinde başarılı olmasını sağlamaya çalışacak iken bir yandan da kendi amacına ulaşmak için çaba edecek. Elbette boşluklar dolar iken, kilit anları farklı bir perspektiften görmemizi sağlayacak ve haliyle yeni sorulara da kapı açacak. Esasen bunların bir tanesi de ana senaryonun finalinde oluşmuştu.

Oynanış görüntülerinde ayrıyeten yüksek yerlere basitçe çıkacağımız ve bir çatıdan başkasına kolay kolay geçebileceğimiz kancanın kullanımı ve El Gigante ile yapılan savaş da ekranımıza geliyor.

Deluxe sürüm sahiplerine ek fiyat gerekmeksizin sunulacak içeriğin yayınlanacağı gün, yeni güncelleme ile tıpkı vakitte The Mercenaries moduna da Ada Wong ve Albert Wesker karakterlerinin ekleneceğini hatırlatmadan geçmeyelim.

Son olarak, Capcom tarafından yayınlanan Resident Evil 4 Remake: Separate Ways çıkış fragmanına da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

PS Plus Essential Ekim 2023 Oyunları Duyuruldu

Dealabs kullanıcısı billbil-kun tarafından sızdırılan bilgilerin akabinde, Sony Interactive…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fiyatsız Epic Games Store Oyunları (28 Eylül)

Yeni haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. Bu haftanın Devil May Cry…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed Mirage çıkış fragmanı, oyun ile buluşmamıza bir hafta kala yayınlandı.
Daha Fazla