Teknoloji Haberleri

Resident Evil 4 İçin Silent Hill Kıyafetleri Geldi

Valorant VP Oyuneks

Resident Evil 4 için Silent Hill kıyafetleri yayınlandı. Her ne kadar resmi bir mod olmasa da, çok yeterli hazırlanmış olduğunu söyleyebiliriz. Denemeyi unutmayın.


İlginizi Çekebilir: Resident Evil 9, En Büyük Bütçeli Resident Evil Olabilir


Bilgisayarda oyun oynamanın en keyifli yanlarından bir tanesi de hiç elbet ki mod dayanağı. Sevdiğiniz bir oyunda daha fazla vakit geçirmenizi sağlayan bu modlar, tıpkı vakitte iki farklı markanın resmi olmayan bir yolla bir ortaya gelmesine de imkan sağlıyor. Bunun örneklerini, tahminen de en fazla GTA 5 ve TES V: Skyrim oyunlarında görmüştük. Artık ise bunlara yenisi eklendi ve bir mod üreticisi, yepyeni Silent Hill oyunundaki kıyafetleri Resident Evil 4 oyununa getirdi.

Resident Evil 4 İçin Silent Hill Kıyafetleri Hayli Beğenilen Görünüyor

Buradan ulaşabileceğiniz Silent Hill 1 Outfit Pack, bir nevi Resident Evil 4 ile Silent Hill ortasında resmi bir indirilebilir içerik iş birliği üzere görünüyor. Bunun sonucunda da Leon Scott Kennedy Harry Mason, Ada Wong Cybil Bennet, Ashley Graham de Lisa Garland yahut Alessa Gillespie ve Luis Sera da Dr. Michael Kauffman üzere görünüyor.

Kullanabilmek için öncelikle bütün karakterler için orjinal kıyafetleri aktifleştirmiş olmanız lazım. Sonrasında ise Fluffy Manager 5000 isimli mod yöneticisini kurun ve indirdiğiniz Silent Hill 1 Outfit Pack modunu, Fluffy Manager dizininin içindeki GamesRE4RMods klasörüne taşıyın. Fluffy Manager 5000 mod yöneticisini açın ve AdA kısmına geçin. Şayet mod görünüyor ise oyunu çalıştırabilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Bloober Team Silent Hill 2 Remake Hakkında Bildiri Yayınladı

Bloober Team Silent Hill 2 Remake hakkında genel bir bilgilendirme yaptığı yeni bir paylaşımda…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızdırıldı Mı?

Ortaya çıkan bir konuşma sonucunda GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili bir heyecan yaşandı.
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Geliyor

Frontier Developments tarafından yapılan duyuru ile yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri…
Daha Fazla