Teknoloji Haberleri

Krafton, Dark and Darker Mobile Oyununu Tanıttı

Valorant VP Oyuneks

Geliştiriciliği Ironmace tarafından yapılan Dark and Darker oyununun taşınabilir versiyonu olan Dark and Darker Mobile, Krafton tarafından resmi olarak tanıtıldı. Verilen birinci ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Avatar: Frontiers of Pandora Season Pass İçerikleri Tanıtıldı 


PUBG: BATTLEGROUNDS ve PUBG MOBILE‘ın geliştiricisi KRAFTON, Inc., Güney Kore’nin Busan kentinde düzenlenen milletlerarası bir oyun aktifliği olan G-STAR 2023’te Dark and Darker Mobile’ı resmî olarak tanıttı. Duyuruyla birlikte Dark and Darker Mobile, KRAFTON’un heyecan dolu bu oyunu taşınabilir platformlara uyarlamak için IRONMACE ile global lisans mutabakatı imzalamasının akabinde birinci kere görücüye çıkmış oldu.

KRAFTON bünyesindeki Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile, orjinal oyunu heyecan verici bir tecrübe hâline getiren eşsiz extraction* tabanlı oyun mekaniğinin hakkını verebilmek için zindan oyunlarının gizemini, RPG’lerin derinliğini ve battle royale çeşidinin hayatta kalma tansiyonunu harmanlıyor. KRAFTON’un taşınabilir oyun geliştirme konusundaki kapsamlı tecrübesinden faydalanan oyun, taşınabilir kullanıcılara özel tasarlanacak ve optimize edilecek.

“KRAFTON, Dark and Darker Mobile’ı birinci defa G-STAR 2023’te görücüye çıkarmanın heyecanını yaşıyor,” diyen KRAFTON Yayın Departmanı Kıdemli Lideri Rafael Lim mevzuyla ilgili niyetlerini, “Dark and Darker Mobile’ın farklı hayatta kalma taktikleri, sürükleyici keşif dinamikleri ve heyecan dolu extraction mekaniğiyle PC sürümünün ruhunu yakalayarak taşınabilir oyuncuların beğenisini kazanacağına inanıyoruz. Hedefimiz büsbütün eşsiz bir taşınabilir oyun tecrübesiyle oyun severlerin beklentilerini aşmak,” kelamlarıyla lisana getirdi.

Dark and Darker Mobile’da maceracılar, kapalı hazineler, eşsiz ortamlar ve çeşitli fırsatlarla dolu yürek gerektiren bir seyahate çıkmadan evvel beş farklı sınıf (Fighter, Barbarian, Ranger, Rogue ve Cleric) ortasından seçim yapıyor. Maceracılar karanlık zindanlarda keşfedilmemiş zenginlikler peşinde koşarken Darkswarm ismi verilen gizemli bir manyetik alan da rakip oyuncuları ve başka tehlikeleri yavaş yavaş birbirine yaklaştırıyor. Oyuncular vakit daraldıkça hem ganimetleriyle birlikte kaçmak hem de canlarını kurtarmak için kaçış portalını bulmak zorunda. Aksi takdirde her şeylerini kaybedebilirler. Oyuncuları her macerada eşsiz hazineler bulma fırsatı yahut mutlak bir felaketle yüzleşmeyi beraberinde getiren orijinal, heyecan dolu öyküler bekliyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Bloober Team Silent Hill 2 Remake Hakkında Bildiri Yayınladı

Bloober Team Silent Hill 2 Remake hakkında genel bir bilgilendirme yaptığı yeni bir paylaşımda…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızdırıldı Mı?

Ortaya çıkan bir konuşma sonucunda GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili bir heyecan yaşandı.
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Geliyor

Frontier Developments tarafından yapılan duyuru ile yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri…
Daha Fazla