Teknoloji Haberleri

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızdırıldı Mı?

Valorant VP Oyuneks

Ortaya çıkan bir konuşma sonucunda GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili bir heyecan yaşandı. Elbette şimdilik husus ile ilgili Rockstar Games tarafından yapılmış teyit yahut yalanlama açıklaması yok. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: GTA 6 Karakteri Lucia Hakkında Enteresan Savlar Ortaya Atıldı


Bildiğiniz üzere Amerika menşeli şirket, Aralık ayının başlarında birinci GTA 6 fragmanını yayınlayacak. Yıllardır beklediğimiz, hakkında sayısız tez, sızıntı ve söylenti haberini siz ile paylaştığımız oyunun neye benzediğini ve bizlere nelerin sunulacağını bu vesile ile görmüş olacağız. Heyecan ve sabırsızlık vakit geçtikçe artıyor iken, artık de GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızıntısı Detayları

Geçtiğimiz günlerde, bir X kullanıcısı ile teknoloji eserleri satıcısı Argos ortasında yeni GTA ile ilgili bir yazışma gerçekleşti. Bu konuşma sırasında GTA 6 oyununun ne vakit ön-siparişe açılacağının sorulması üzerine takviye temsilcisi, PlayStation 5 ve Xbox Series için 12 Aralık 2023 tarihini verdiği görülüyor.

Bu tarih, sizin de kestirim edebileceğiniz üzere gerçek olamayacak kadar yakın görünüyor. Bu noktada devreye giren Rockstar Universe, bahsi geçen diyaloga alıntı yaparak, Argos ile bahis hakkında kesin bir bilgi alabilmek için irtibat kurduklarını ve ellerinde resmi bir tarihin olmadığı teyidini almışlar. Şirket tarafından söylenen, ön-siparişlerin resmi tarih Rockstar Games tarafından duyurulduğunda açılacağı tarafında.

Görünüşe nazaran Argos şirketinde bir tıp bağlantı yanılgısı sonucu yanlış bir bilgi transferi olmuş. Sonuç olarak, gözümüz kulağımız bütünüyle Rockstar Games şirketinde ve birinci fragman ve merak edilen tüm GTA 6 ayrıntıları için bekleyişteyiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Bloober Team Silent Hill 2 Remake Hakkında Bildiri Yayınladı

Bloober Team Silent Hill 2 Remake hakkında genel bir bilgilendirme yaptığı yeni bir paylaşımda…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Geliyor

Frontier Developments tarafından yapılan duyuru ile yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Death Stranding 2 Çıkış Yılı Sızmış Olabilir

Yaşanan bir sızıntı ile Death Stranding 2 çıkış yılı ortaya çıkmış olabilir. Hideo…
Daha Fazla