Teknoloji Haberleri

EA Sports UFC 5 Birinci Bakış Fragmanı Yayınlandı

Valorant VP Oyuneks

Electronic Arts ve EA Sports tarafından EA Sports UFC 5 birinci bakış fragmanı yayınlandı. Oynanışa ait pek çok şeyi görebildiğimiz fragmanı kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Yeni Spider-Man 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı


Mart ayı içerisinde geliştirilme kademesinde olduğu söylenen yeni oyunun logosunu, Temmuz ayında yayınlanan kısa klip ile görmüştük. Yakın bir vakit evvel yayınlanan EA Sports UFC 5 birinci bakış fragmanı ile de Frostbite motorunun gücünü bir kere daha görebiliyoruz.

EA Sports UFC 5 Birinci Bakış Fragmanı

Seri için yeni olan dinamik hasar alma ve yaralanma sisteminin nasıl işediğini görebiliyoruz. Ayrıyeten bu sistem ile dövüşçünün bedeninin üzerinde alınan darbelerin nasıl tesirler bırakacağından da bahsedilmiş.

Serinin yeni oyununda ayrıyeten yeni meydan okumaların, hakem etkileşimlerinin, tekrarların harika yavaş çekim ile sunulmasının dahil olduğu yeni özellikler ile Fight Week de karşımıza çıkacak. Ayrıyeten tertibin tarihine geçmiş sembolik dövüşçülerin mesleklerinin en parlak periyotlarını canlandırabilmemiz de mümkün olacak.

PlayStation 5 ve Xbox Series için 27 Ekim 2023 tarihinde satışa sunulacak olan EA Sports UFC 5, iki sürüm ile oyuncuların karşısına çıkacak. Standart sürüm, ana oyuna ek olarak meslek modu için beş çevrimiçi tecrübe puanı desteğine ek olarak, oynanabilir Muhammad Ali, iki farklı karakter görünümü ve 30th Anniversary Vanity Bundle ile gelecek. Deluxe sürüm ise, standart sürüm içeriğine ek olarak, iki ek karakter görünümü, Bruce Lee ve Origins paketleri, seçilebilir Mike Tyzon ve Fedor Emelianenko karakterleri ve üç gün erken erişim hakkı içerecek. Ayrıyeten EA Play üzerinden de üç günlük erken erişim deneme sürümü de abonelere sunulacak.

Son olarak, oyunun kapağını mevcut UFC Tüy Sıklet Şampiyonu Alexander Volkanovski ve eski UFC Bayanlar Sinek Sıklet Şampiyonu Valentina Shevchenko süsleyecek. Deluxe sürüm kapağında ise UFC Orta Sıklet Şampiyonu Israel Adesanya bulunacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

PS Plus Essential Ekim 2023 Oyunları Duyuruldu

Dealabs kullanıcısı billbil-kun tarafından sızdırılan bilgilerin akabinde, Sony Interactive…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fiyatsız Epic Games Store Oyunları (28 Eylül)

Yeni haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. Bu haftanın Devil May Cry…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed Mirage çıkış fragmanı, oyun ile buluşmamıza bir hafta kala yayınlandı.
Daha Fazla