Teknoloji Haberleri

EA Sports FC 24 EURO 2024 İçeriği Alacak

Valorant VP Oyuneks

Electronic Arts tarafından yapılan açıklama ile EA Sports FC 24 EURO 2024 içeriği ile genişleyecek. Her ne kadar bu içerik 2024 yılının yaz mevsiminde yayınlanacak olsa da, şirket planını şimdiden duyurmayı istemiş.


İlginizi Çekebilir: EA Mağazasında Black Friday Devri: Büyük İndirimler Var


Avrupa Kupası ve Dünya Kupası periyodunda futbol oyunları için özel içerikler yayınlanıyor bildiğiniz üzere. Geçmişte bunun fazlaca örneğini de görmüştük. Sırf seyirci olarak değil, bilgisayarlarımızın ve konsollarımızın başında da bu heyecana ortak oluyoruz ve keyifli anlar yaşıyoruz. EA Sports FC 24 EURO 2024 içeriği de bunların bir yenisini sunmaya geliyor.

EA Sports FC 24 EURO 2024 İçeriği Duyuruldu

Electronic Arts tarafından yapılan duyuru ile Almanya’da gerçekleşecek ve ulusal ekibimizin da yer alacağı 2024 Avrupa Kupası başlangıcı ile eş vakitli olarak PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanacak.

Söz konusu duyuruya ait olarak EA Sports FC marka lider yardımcısı David Jackson, yaz mevsiminde gerçekleşecek olan turnuvaya EA Sports FC 24 oyununa güncelleme ile getirilecek olmasını duyurdukları için memnunluk duyduklarını söyledi. Bu özel içeriğin, UEFA ortakları ile oyunculara en özgün ve yenilikçi futbol tecrübelerini sunmaya devam etmelerini sağlayacağını da kelamlarına ekledi.

EURO 2024 güncellemesi haricinde Amerika menşeli yayıncı, EA Sports FC 24 Ultimate Team oyuncuları için de bir müjde verdi. 18 Aralık 2023 – 16 Ocak 2024 tarihleri ortasında ilgili moda bir sefer giriş yapmanız durumunda, hiçbir biçimde takas edilemez altı oyuncu kartından birisi verilecek. Kelam konusu altı Avrupalı oyuncunun listesi şöyle;

  • Jack Grealish – İngiltere
  • Ousmane Dembele – Fransa
  • Federico Chiesa – İtalya
  • Florian Wirtz – Almanya
  • Virgil Van Djik – Hollanda
  • Alvaro Morata – İspanya

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Bloober Team Silent Hill 2 Remake Hakkında Bildiri Yayınladı

Bloober Team Silent Hill 2 Remake hakkında genel bir bilgilendirme yaptığı yeni bir paylaşımda…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızdırıldı Mı?

Ortaya çıkan bir konuşma sonucunda GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili bir heyecan yaşandı.
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Geliyor

Frontier Developments tarafından yapılan duyuru ile yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri…
Daha Fazla