Teknoloji Haberleri

Death Stranding 2 Çıkış Yılı Sızmış Olabilir

Valorant VP Oyuneks

Yaşanan bir sızıntı ile Death Stranding 2 çıkış yılı ortaya çıkmış olabilir. Hideo Kojima’nın yeni oyunu ne vakit piyasada olacak? Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Wolverine Hakkında Yeni Ayrıntılar Sızdırıldı


Hideo Kojima direktörlüğünde Kojima Productions tarafından geliştirilmekte olan Death Stranding 2, The Game Awards 2022 sırasında duyurulmuştu. Elle Fanning ve Shioli Kutsuna üzere yeni yüzlerin yanı sıra, Lea Seydoux ve Troy Baker üzere birinci oyundan tanıdığımız isimlerin geri dönüş yapacağı devam oyunu, Decima Engine ile halihazırda PlayStation 5 için geliştiriliyor. Bir müddet evvel 2024 yılında çıkacağı argüman edilen Death Stranding 2 çıkış yılı sızdırılmış olabilir.

Death Stranding 2 Çıkış Yılı Aşikâr Mi Oldu?

ResetEra kullanıcısı Red Kong XIX, Marvel’s Spider-Man 2, Senua’s Saga: Hellblade 2 dahil birçok oyunda karakter sanatkarı olarak çalışmış olan profesyonel bir sanatkarın ArtStation profilinin ekran imajını paylaşıma sundu. Bu imgede, Death Stranding 2 oyununun 2025 yılında çıkacağı görülüyor.

Elbette bu tarih şimdi Sony Interactive Entertainment yahut Kojima Productions tarafından onaylanmadığı için, söylenti olarak bir kenarda tutmakta yarar var.

Aradan çabucak hemen bir yıllık vakit geçti. Bu müddet zarfında Death Stranding 2 hakkında pek bir şey duymadık, fakat ortaya atılan tez ile oyunun büyük bir kısmının hazır olduğuna işaret edilmişti. Şayet Hideo Kojima, birinci oyunun geliştirilme süreci için yaptığı planlamanın bir benzerini devam oyunu için de yapmış ise ortaya atılan tez gerçek olabilir.

Son olarak, bir öteki sav ise Death Stranding 2 oyununun The Game Awards 2023 gösterisinde da karşımıza çıkacağı istikametinde. Gerçi Hideo Kojima’nın Geoff Keighley ile ortasının çok yeterli olduğu ve sunuculuğunu yaptığı neredeyse her şovda azıcık da olsa göründüğünü göz önünde bulunduracak olursak, yeni fragman için bekleyişe geçebiliriz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

Bloober Team Silent Hill 2 Remake Hakkında Bildiri Yayınladı

Bloober Team Silent Hill 2 Remake hakkında genel bir bilgilendirme yaptığı yeni bir paylaşımda…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

GTA 6 Ön-Sipariş Tarihi Sızdırıldı Mı?

Ortaya çıkan bir konuşma sonucunda GTA 6 ön-sipariş tarihi ile ilgili bir heyecan yaşandı.
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Yeni Jurassic World Evolution 2 İçerikleri Geliyor

Frontier Developments tarafından yapılan duyuru ile yeni Jurassic World Evolution 2 içerikleri…
Daha Fazla