Teknoloji Haberleri

Amnesia: The Bunker Yeni Zorluk Düzeyi Yolda!

Valorant VP Oyuneks

Frictional Games tarafından yapılan duyuruyla, Amnesia: The Bunker yeni zorluk seviyesi ile daha da ürkütücü hale gelecek. Şimdilik net bir tarih verilmemiş olsa da, Ekim ayında yayınlanacağı söylenen Cadılar Bayramı güncellemesinin bir kesimi olacak. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 2.0 Güncelleme Tarihi Açıklandı


2020 yılında çıkan ve genel olarak pek fazla beğenilmemiş olan Amnesia: Rebith sonrasında seri, Haziran ayında çıkan ve birinci günden de Game Pass kütüphanesine eklenen Amnesia: The Bunker ile sağlam bir geri dönüş yapmıştı. Şu anda da Cadılar Bayramı güncellemesinin üzerinde çalışan Frictional Games stüdyosu, görünen ki Amnesia: The Bunker yeni zorluk seviyesi ile oyuncuları çok daha fazla germeye hazırlanıyor.

Amnesia: The Bunker Yeni Zorluk Düzeyi ile Kabusu Yaşatacak

Yaratıcı önder Fredrick Olsson tarafından Ağustos ayınun ortalarından bu yana X hesabı üzerindem orta ara yaptığı paylaşımlar ile Cadılar Bayramı güncellemesi içeriğinde bulunacak olan yeni zorluk düzeyini tanıtıyor. Şayet Amnesia: The Bunker halihazırda size yeteri kadar ürkütücü gelmiyorsa, Shellshocked ismindeki yeni mod ihya edici olabilir.

Mesela son yapılan paylaşım ile oyunun artık FromSoftware oyunlarında olduğu hiçbir noktada duraklatılamayacağı söyleniyor. Yani envanterinize bakmak için, inançlı olduğunu düşündüğünüz bir yer bulmak durumundasınız.

Bunun dışında, Mission Storage odasındaki kilitli dolapların kimileri rastgele yerleştirilmiş olacak iken, kırılabilir kutuların içindeki kaynaklar da rastgele karşımıza çıkacak. Dahası ise oyuna, en büyük yardımcılarımızdan altıpatlar silahımızın kilitli dolaplardan birine koyulması ile başlayabilmek üzere bir seçenek sunulacak, yeni ve yerleri değiştirilmiş cesetler, künyeler ve sıçanlara ek olarak, Admin ofisinin kapıları ahşap hale getirilecek ve saklanabileceğimiz alanlar da değerli ölçüde azaltılmış olacak.

Uzun lafın kısası, şayet Amnesia: The Bunker oyununu tekrardan oynamak istiyor ancak rastgele bir münasebet bulamıyorsanız Ekim ayı güncellemesini bekleyin.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Teknoloji Haberleri

PS Plus Essential Ekim 2023 Oyunları Duyuruldu

Dealabs kullanıcısı billbil-kun tarafından sızdırılan bilgilerin akabinde, Sony Interactive…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Fiyatsız Epic Games Store Oyunları (28 Eylül)

Yeni haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunları indirmeye açıldı. Bu haftanın Devil May Cry…
Daha Fazla
Teknoloji Haberleri

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed Mirage çıkış fragmanı, oyun ile buluşmamıza bir hafta kala yayınlandı.
Daha Fazla