Oyun Haberleri

Yeni Subnautica’da Battle Pass Ya Da Abonelik Tabanlı Sistemler Olmayacak

Valorant VP Oyuneks

Subnautica serisinin yeni oyununun yolda olduğunu biliyoruz. Uzun süredir merakla beklenen oyunun dağıtıcısı olan Krafton, geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni açıklamalar ile ortalığı birbirine kattı. Subnautica 2’yi bir “servis oyunu” olarak tanımlayan dağıtıcı, Unknown Worlds’ün yeni bir açıklama yayınlamasına neden oldu.

Oyuncuların tepkisi üzerine mikrofonun başına geçmek zorunda kalan geliştirici, çok net açıklamalarda bulundu: “Season pass yok. Battle pass yok. Abonelik yok.”

Unknown Worlds’ün resmi sitesinde yayınlanan bu kısa ama öz açıklama, kafalardaki pek çok soru işaretini gideriyor. Örneğin ekibin Subnautica 2’yi (ya da 3’ü artık siz karar verin) 2024 yılında erken erişime sokma gibi bir planı yok. Fakat ilerleyen günlerde oyun hakkında çok daha fazla detay öğrenebileceğiz.

Krafton’un sunumunda yer alan “servis oyunu” açıklamasına da açıklık getiren stüdyo, oyunun aynı ilk oyun gibi yıllar boyunca yeni güncellemeler alarak gelişeceğinin altını çizmiş. Yani “servis oyunu” tanımlaması bunu ifade ediyor.

Oyunun “multiplayer” odaklı olmadığını da ifade eden Unknown Worlds, “co-op” seçeneğinin sadece sizin tercihiniz olduğunu da belirtmiş. Yani oyun tamamen tek kişilik oynanabilecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla