Oyun Haberleri

Yeni Indiana Jones Oyununun İsmi The Great Circle Olabilir

Valorant VP Oyuneks

Önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek Xbox Developer Direct’te gösterilecek oyunlardan birisinin de MachineGames tarafından geliştirilen Indiana Jones oyunu olacağını biliyoruz. Programda çıkış tarihi ilan edilebilir mi, merakla bekliyoruz. Merak edilen şeylerden birisi de oyunun tam adının ne olacağı. İşte bu noktada bazı oyun severlerin dikkatini çeken detaylar var.

Kurakasis rumuzlu bir Twitter kullanıcısı, bu oyunun tam isminin “Indiana Jones and the Great Circle” olabileceğini söylüyor. Buna dayanak olarak da bazı detaylara işaret etmiş.

Öncelikle LucasFilm tarafından 9 Ocak’ta bazı domain adreslerinin kaydedildiğini söylüyor – ki bu domainlerin tamamı bahsedilen isimle alakalı. Ayrıca 2 yıl önce Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne bir başvuruda bulunarak “The Great Circle” ismini tescil ettiklerini de hatırlatıyor.

Bu iki bilgiyi birlikte düşününce, oyunun adının “Indiana Jones and the Great Circle” olması ihtimali kuvvet kazanıyor denilebilir. Böyle olup olmadığını 18 Ocak’ta gerçekleştirilecek Developer Direct’te öğrenebilecek miyiz bakalım.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla