Oyun Haberleri

Warner Bros, “Wonder Woman Bir Servis Oyun Olmayacak” Diyor

Valorant VP Oyuneks

Önümüzdeki dönemde merakla beklediğimiz süper kahraman oyunlarından birisi de Wonder Woman. Monolith Productions tarafından geliştirilmekte olan Wonder Woman ile ilgili bir iddia gündeme geldi geçtiğimiz günlerde.

Monolith’in paylaştığı bir iş ilanında “canlı servis yazılım veya oyunlarla deneyim” ifadesi yer alınca, Wonder Woman’ın bir servis oyunu olup olmayacağı merak edilmeye başlandı. Neyse ki, böyle bir durumun söz konusu olmadığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Warner Bros, konuyla ilgili IGN’e yaptığı açıklamada Wonder Woman’ın bir canlı servis oyun olmayacağını belirtti. Açıklamada “Wonder Woman, dinamik bir açık dünyada geçen tek oyunculu bir aksiyon-macera oyunu. Nemesis Sistemini de içeren bu üçüncü şahıs deneyimi, oyuncuların Themyscira’lı Diana olmalarına ve DC Evreninde geçen orijinal bir hikayeyi tecrübe etmelerine olanak sağlayacak. Wonder Woman bir canlı servis oyunu olarak tasarlanmıyor” denilmekte. İlgili iş ilanından da bahse konu ifadenin çıkarıldığı görülüyor.

Bildiğimiz üzere Warner Bros’un sıradaki oyunlarından birisi olan Suicide Squad: Kill the Justice League bir canlı servis oyunu olacak. Benzer bir durumun Wonder Woman için de geçerli olması ihtimali bu açıklamayla geride kalmış gibi görünüyor, en azından şimdilik.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Unutulmaz Oyun Müzikleri: Doom - At Doom's Gate

[ Unutulmaz Oyun Müzikleri köşemizde hafızalarımızdan çıkmak bilmeyen, hepimizde derin izler…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Röportaj - GTFO'nun Geliştiricisiyle Yeni Oyunları Den of Wolves'u Konuştuk

Pasifik Okyanusu’nun bu teknolojik ve puslu adasında yaşananları anlattığımız bu oyundaki…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Space Marine 2'nin Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Warhammer 40,000: Space Marine 2’den erteleme haberi henüz geçtiğimiz ayın sonunda…
Daha Fazla