Oyun Haberleri

Visions of Mana, Game Pass’e Gelecek Gibi Görünüyor

Valorant VP Oyuneks

Mana serisinin yeni üyesi Visions of Mana, yaz aylarında oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Square Enix, sürpriz bir şekilde Xbox Developer Direct’te yer almış ve oyuna dair detaylı bir paylaşım yapmıştı. Bu da Visions of Mana’nın çıkış gününde Game Pass kütüphanesine eklenebileceğini akıllara getirmişti. Her ne kadar o programda Game Pass ile ilgili bir açıklama yapılmamışsa da dikkatli bazı oyuncular, buna dair yeni işaretler fark etmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde oyunun Microsoft Store sayfasında görülen bir bilgiye göre Visions of Mana da çıkış gününde Game Pass’e gelecek. Benzer şekilde, oyunu bir arama motorunda arattığınızda da benzer bir bilgiye yer verildiği görülmüş. Her ne kadar sonrasında bu sayfa ve bilgiler güncellenip Game Pass ile ilgili kısım kaldırılmışsa da ekran görüntüleri çoktan alınmıştı bile. Twitter’da Idle Sloth hesabından yapılan paylaşımda da buna dair bazı görsellere yer veriliyor.

Ben de Developer Direct’te gösterilmesinden sonra böyle bir beklentiye girmiştim açıkçası. Her ne kadar henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da artık Game Pass’e geliş ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz herhalde.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla