Oyun Haberleri

Titanfall 2’ye Yıllar Sonra Güncelleme Geldi!

Valorant VP Oyuneks

Bazı oyunlar, geliştiriciler oyuna ilgisini yitirse bile oyuncuların isteği ile yaşamaya devam ediyor. Bana sorarsanız bu durumun en güzel örneklerinden biri Team Fortress 2. Fakat aynı TF2 gibi, oyuncu sevgisi sayesinde ayakta duran bir oyun daha var. Ve bu oyun, yıllar sonra bir güncelleme alarak herkesi heyecanlandırdı.

Titanfall 2 topluluğu uzun süredir aralarında, oyunun Respawn’ın “bina sorumlusu” tarafından kontrol edildiği konusunda şakalaşıyor. Lakin geçtiğimiz günlerde Respawn’ın sessiz sedasız getirdiği güncelleme, oyuncuları bir hayli şaşırtmış durumda.

PC oyuncuları uzun süredir DC hataları ile uğraşıyor. Oyuncuların PC’ye özel sunucular bulması zaten sıkıntılı iken, oyuna girdiğiniz an bağlantı sorunları yaşamanız tadınızı kaçırıyor elbette. Yalnız geçtiğimiz günlerde oyuncular, bu sorunların bir anda ortadan kalktığını fark etti.

  • Titanfall 3’ü EA Değil Respawn İptal Etmiş

Sadece bu da değil. Geçtiğimiz ay boyunca bazı oyuncuların, harita sınırları dışına çıkabildiği bazı noktalar da düzenlenmiş. Hatta bu noktalara, Apex Legends’dan tanıdığımız devasa dinazor Nessie maskotu yerleştirilmiş.

Respawn’ın habersizce getirdiği güncellemeler, Titanfall topluluğunu heyecanlandırmış gibi görünüyor. Oyunun subreddit’inde görebildiğim kadarıyla herkes, Respawn’dan yeni Titanfall haberleri beklemeye başlamış bile. Siz ne dersiniz? Titanfall serisi geri döner mi?

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Sega, Creative Assembly Tarafından Geliştirilen Hyenas’ı İptal Etti

Bazı oyun firmalarının son yıllarda ısrarlı bir şekilde yaptığı bir hata söz konusu.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Donanım İnceleme - Lenovo Legion Pro 7i

Sizi bilmem ama artık “en üst seviyede oyun canavarı bir dizüstü bilgisayar&#8221…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Elveda CS:GO!

86 gün… Counter-Strike: Global Offensive’e, hayatımın tam 86 gününü vermişim.
Daha Fazla