Oyun Haberleri

Them’s Fightin’ Herds Söz Verdiği Hikaye Modunu İptal Etti

Valorant VP Oyuneks

Them’s Fightin’ Herds’ün geliştiricisi Mane6 oyunun aktif geliştirmesinin sonuna geldiklerini ve Season Pass 1 bittikten sonra oyuna yeni bir içerik eklenmeyeceğini duyurdu. Bu aynı zamanda Hikaye Modunun da iptal olduğu anlamına geliyor ki bu mod oyunun Indiegogo fonlama kampanyası sırasında verilen sözlerden biriydi.

Fonlama kampanyalarında bildiğiniz gibi çeşitli “para hedefleri” oluyor. “Yeni bir fon seviyesine ulaşırsak oyuna şunları ekleyeceğiz” diye sözler veriliyor ve bağışçılar da bunlara güvenerek oyuna yatırım yapıyor. Them’s Fightin’ Herds de oyuna Hikaye Modu ekleneceği sözünü vermişti.

Bu haberin DLC karakterleriyle ilgili yeni blog güncellemesinin sonlarında, sıradan bir şeymiş gibi verilmesi de ilginç.

“Nidra ve Baihe’nin gelişine gün sayarken bundan sonra ne geleceği hakkında da konuşalım. Season 1 Pass tamamlandığında TFH’nin aktif geliştirme sürecini durduracağız. Oyuna etki eden hataları düzeltmek için ufak yamalar yayınlayacağız ama yeni içerik üretilmeyecek. Maalesef buna Hikaye Modu da dahil. Bu duyuru okumaya vakit ayırdığınız ve yıllardır bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürler. Oyuncularımızı sosyal medya kanallarımı yardımıyla bilgilendirmeye devam edeceğiz” diyor Mane6.

Bu duyurunun ardından Steam’de oyun hakkında yazılan olumsuz incelemelerin sayısında ciddi bir artış oldu tabii. Çünkü çoğu oyuncu sabırsızlıkla söz verilen Hikaye Modunu bekliyordu. Aralarında “keşke iade etme imkanım olsaydı” diyenler de var.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla