Oyun Haberleri

The Thaumaturge, 2 Hafta Daha Ertelendi

Valorant VP Oyuneks

Merakla beklediğimiz RYO’lardan The Thaumaturge, geçtiğimiz yıl içerisinde çıkacak oyunlardandı. Ancak ertelenerek bu yıla kalmıştı. Normalde 20 Şubat’ta çıkacağı söylenen oyun bir kez daha ertelendi, artık Mart oyunları arasında yer alıyor.

11 bit Studios ve Fool’s Theory, The Thaumaturge’un artık tamamlandığını ve inceleme kopyasının çok sayıda yayıncı ve editöre gönderildiğini açıklarken, oyun için ufak bir ertelemenin söz konusu olduğunu da paylaşıyorlar. Açıklamada “Şubat ayının yoğun bir dönem olduğunu göz önünde bulundurarak, çıkış tarihini daha rahat bir aralığa alıp The Thaumaturge’a hak ettiği ilgiyi görebileceği bir alan açabileceğimize karar verdik” deniliyor.

Açıklama “Oyunun tadını tam anlamıyla çıkarabilmeniz için yeterli zamana sahip olmanızı istiyoruz ve mevcut çıkış tarihinin (20 Şubat) bunun için en uygun zaman olmadığını düşünüyoruz. Bunu dikkate alarak, çıkış tarihini 4 Mart 2024’e erteliyoruz. Bu ek süre, 1905 Varşova sokaklarındaki yolculuğunuzdan alacağınız keyfi artırmak adına oyunu daha da geliştirmek için kullanılacak” şeklinde devam ediyor.

Sonuç olarak bu sefer daha ufak bir erteleme söz konusu, sadece 2 hafta ötelenmiş oldu. Dişimizi biraz daha sıkalım bari.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla