Oyun Haberleri

Supermassive’in Tek Kişilik Dead by Daylight Oyunu TGA 2023’te Gösterilecek

Valorant VP Oyuneks

Özellikle Until Dark ile bildiğimiz ve son yıllarda da The Dark Pictures Anthology başlığıyla oyunlar çıkarmakta olan Supermassive Games ve Dead by Daylight’ın geliştiricisi Behaviour Interactive’in bir iş birliğine gittiğini öğrenmiştik bu yılın başlarında. Bu akşam gerçekleştirilecek The Game Awards 2023 töreninde bahsedilen bu projeye dair detaylar da paylaşılacak.

Dead By Daylight Twitter hesabından paylaşılan videoda, Supermassive Games stüdyo direktörü Steve Goss ve yapımcısı Traci Tufte geliştirmekte oldukları tek kişilik Dead by Daylight oyunundan kısaca bahsedip TGA 2023’te daha fazla detay paylaşılacağını belirtiyorlar.

Steve Goss; “Supermassive ekibi olarak hepimiz korku hayranıyız, haliyle Dead by Daylight’a da derin bir hayranlık duyuyoruz. Şimdi, Dead by Daylight’ın ürkütücü evreninde geçen yepyeni bir tek kişilik interaktif hikâye oyunu geliştirmek üzere Behaviour ile iş birliği yapmaktan dolayı heyecanlıyız” diyor.

Tufte de “Zorlu ölüm kalım tercihleriyle dolu yoğun bir hikâye anlatımı deneyimi yaratmak üzere, Supermassive oyunlarının gerilimli dallanıp budaklanan hikâye anlatımıyla Dead by Daylight’ın mitolojisini harmanlamak için çok sıkı bir şekilde çalışıyoruz” şeklinde devam ediyor.

Bu gece gerçekleştirilecek The Game Awards 2023 programında oyuna dair daha detaylı bir paylaşım yapılacak. Bakalım ne kadar ilgi çekecek bu tek kişilik Dead by Daylight oyunu.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla