Oyun Haberleri

Spec Ops: The Line, Sürpriz Şekilde Steam’de Satıştan Kaldırıldı

Valorant VP Oyuneks

Spec Ops: The Line, üzerine uzun uzun konuşulabilecek oyunlardan. Bir asker rolünü üstlenip sağa sola mermi yağdırdığınız oyunlardan birisi olmanın ötesine geçebilen ve savaşa dair birçok şeyi sorgulatabilen bir oyundu. Bunu gerek oyun boyunca almak zorunda kaldığınız kararlarla gerek finalinde yaşattığı ters köşeyle başarmıştı.

Çıkışının üzerinden bunca yıl geçmesine rağmen halen kendisini hatırlatıyor olabilmesini ve övgüyle anılmasını sağlayan da hikayesinin etkileyiciliğiydi diyebiliriz. Bugüne kadar oynamamış olanlara da tavsiye edebileceğimiz bir oyun. Fakat bu oyuncular olur da Steam’den satın almak isterlerse, bu artık mümkün değil.

Wario64, Spec Ops: The Line’ın Steam’de satıştan kaldırıldığını fark etmiş. Bununla ilgili mesajında belirttiği üzere diğer platformlarda oyunun satışı devam ediyor.

Dönem dönem bazı oyunların Steam’den kaldırıldığını görüyoruz. Ama söz konusu oyun Spec Ops: The Line gibi bir oyun olduğunda ayrıca dikkat çekiyor. Bu hamlenin gerekçesi nedir, yine telif hakları veya başka bir sorun mu söz konusu, Steam ile yapılan anlaşmayla ilgili bir durum mu bu yoksa başka bir sebeple mi böyle yapıldı, önümüzdeki dönemde öğreneceğiz artık. Bakalım 2K, konu hakkında nasıl bir açıklama yapacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla