Oyun Haberleri

Shadow Gambit’e İki Yeni DLC ve Yepyeni Bir Oyun Modu Geldi!

Valorant VP Oyuneks

Mimimi bizlere ve Shadow Gambit’e oldukça güzel bir veda hediyesi hazırladı. Shadow Gambit: The Cursed Crew için iki yeni DLC aynı anda yayınlandı ve ayrıca oyuna yapılan ücretsiz güncellemeyle dev bir yeni oyun modu eklendi. Daha ne olsun?

Öncelikle aşağıdan bu iki yeni DLC’yi tanıtan fragmanı izlemenizi öneririm, sonrasında devam edelim 🙂

DLC’lerimizden ilki Yuki’s Wish. Evet yanlış okumadınız, Shadow Tactics’in o sevimli karakteri Yuki ve evcil hayvanı Kuma Shadow Gambit’e de geldi! Kayıp Karayiplerin suları tarafından lanetlenen ikili Red Marley mürettebatına yepyeni yetenekleriyle destek olacak. Ayrıca Japon temalı yeni Dragon’s Dream adasında da özel görevler bizi bekliyor olacak. Ejderhanın bilmecelerini çözmeyip ve Yuki’nin dileğini yerine getirmeyi başarabilecek miyiz bakalım. Bu yeni hikaye altı görevden oluşuyor.

İkinci DLC’nin ismi Zagan’s Ritual. Bu DLC’de ise içerisinde gizemli gotik bir kale bulunan yeni bir adaya yolculuk edeceğiz ve yine altı görev boyunca Zagan the Apostate’e karanlık bir ayini gerçekleştirmesi için yardım etmeye çalışacağız.

Her iki DLC karakterini de açtığımız andan itibaren oyunun tüm görevlerinde de kullanabileceğiz, ikisi de oyunun hikayesine tam olarak entegre edilmiş durumdalar.

  • Shadow Gambit: The Cursed Crew – İnceleme

Bu iki DLC’den ayrı olarak oyuna gelen ücretsiz içerik güncellemesi Treasure Hunt modunu ekledi. Bu modda efsanevi korsan hazinelerini bulmak için adaları gezecek ve ipuçlarını takip ederek hedefe ulaşacağız. Toplam 14 Hazine Avı bulunacak ve bunların hepsi de farklı hedeflere ve gereksinimlere sahip olacak. Mesela bunlardan birinde sihirli bir tabanca kullanarak belli sayıda muhafızı etkisiz hale getirerek bir sandığı ortaya çıkarırken, diğerinde farklı özel görevler yaparak sandığa ulaşmaya çalışacağız. Hazine Avı görevleri, adaların kendi görevlerinden tamamen bağımsız, yeni maceralar sunacak.

İki yeni DLC’nin yayınlanmasının ardından Mimimi Games, yeni Complete Edition’ı da satışa sundu. Bunun içerisinde ana oyun, DLC’ler, soundtrack albümü, sanat kitabı ve strateji rehberi bulunuyor. Yani Mimimi Games’in en iyi oyunlarından birine sahip olmak ve Commandos türünün en iyi örneklerinden birini tecrübe etmek için daha iyi bir fırsat olamazdı bence.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla