Oyun Haberleri

Rock Band 4’ün, 8 Yıldır Devam Eden Haftalık DLC’leri Son Durağa Geldi

Valorant VP Oyuneks

Bir dönemler ülkemizde de “Guitar Hero kafelerinin” açılmasına neden olan furyanın temel taşlarından biriydi Rock Band 4. Tam 8 yıldır, yani oyunun çıktığı ilk günden beri Harmonix oyunu DLC’ler ile güncellemeye devam ediyordu. Öyle ki her hafta gelen yeni şarkılar ile birlikte stüdyo oyunda 3.000’den fazla şarkı eklemeyi başarmıştı.

İşte bu dönemin sonu geldi. Bu haberi veren isim ise, uzun yıllar Harmonix’te çalıştıktan sonra Epic Games’e geçiş yapan Daniel Sussman oldu. Sussman, oyunun sadece DLC’lere veda edeceğinin altını çizerek oyunculara Rock Band 4’ün “kapatılmadığını” ifade etti.

  • Epic Games, Guitar Hero’nun Yapımcısı Harmonix’i Satın Aldı!

Sahip olduğunuz tüm şarkıları oynamaya devam edebilecek ve oyunun tüm servislerinden yararlanmayı sürdürebileceksiniz. Çevrimiçi oyunlar dahi kapatılmayacak.

2021 yılında Epic tarafından satın alınan Harmonix, şu sıralarda Fortnite Festival üzerinde çalışmaya başladı. Zaten bu nedenle de Sussman, tüm oyuncuları Fortnite Festival’a davet ediyor.

“Eğer ritim oyunlarını seviyorsanız, Fortnite Festival’e uğramak isteyeceksiniz. Ayrıca oyuna RB4 enstrüman desteği de ekleyeceğiz. Yani gitarlarınızı duvara asmak için acele etmeyin.”

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla