Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege’in ‘Pazarı’ Şimdiden Yüzlerce Dolarlık Kozmetikler İle Doldu

Valorant VP Oyuneks

Habere, “balık baştan kokar” atasözü ile başlamak istiyorum. Çünkü Ubisoft, Rainbow Six Marketplace projesini ilk kez duyurduğunda oyunun CS:GO’ya dönebileceğinden bahsetmiştim. Ubisoft’un, “istemediğiniz kozmetikleri R6 kredisine çevirin” projesi henüz ilk gününden büyük ilgi gördü.

Beta sürecine giren pazar yeri, şu anda yüzlerce dolarlık kozmetikler ile dolu. Örneğin Siege’in en sevilen Black Ice kozmetiklerini, 1900 kredi karşılığında alabiliyorsunuz. Bu da yaklaşık 359 TL ödemeniz gerektiği anlamına geliyor. Lakin işin rengi, çok daha özel kozmetiklerde epey değişiyor.

Örneğin şu anda 416-C Carbine için satışta olan 3 adet Invitational 19 özel kozmetiği var. Bu kozmetiklerin fiyatı ise 100.000 kredi olarak belirlenmiş. Bu da yaklaşık 13.000 TL’ye denk geliyor. İşin ilginç yanı ise betaya katılan oyunculardan birinin bu kozmetiği satın almış olması.

Henüz pazarın hala beta sürecinde olduğunun altını çizmekte fayda var. Lakin özellikle legendary kozmetiklerin hızlıca alınıp satıldığını tahmin etmek zor değil. Ubisoft şu anda pazarın aktif olarak kullanıldığını söylese de ilerleyen günlerde daha net veriler alabileceğiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla