Oyun Haberleri

PUBG, Yeni Haritasını Özel Bir Canlı Aksiyon Filmiyle Tanıttı

Valorant VP Oyuneks

PUBG: Battlegrounds, yeni haritasına kavuştu. Rondo isimli yeni harita, oyunun daha önce görmediği kadar geniş bir alana sahip olacak. Haliyle tüm oyuncular yeni harita için heyecanlı. Bu heyecanı artırmak isteyen Krafton, tanıdık yüzlerin olduğu bir fragman ile karşımızda.

Ground of Honor: Rondo isimli bu “kısa film”, inanması güç ama, Sam Hargrave tarafından yönetilmiş. Evet, Extraction 1 ve 2 gibi inanılmaz filmlere imza atan isimden bahsediyoruz. 8 dakikalık videoda, Hargrave’in aksiyon konusundaki yeteneklerini bir kez daha görüyoruz.

Tabii yetenekler listesi bununla sınırlı değil. Daha ilk saniyelerden Squid Game’in yıldızları Daniel Wu ve Lee Jung-Jae ikilisini görebiliyoruz. Fragmanda iki kardeşi oynayan bu ikiliye “Alpha ve Beta” isimleri verilmiş. Fragmanın yorumları ise oldukça olumlu. Hatta bazı kişiler Krafton’dan uzun metraj bir film bile istemiş…

İhtişam Şehri (The Ground of Honor) olarak da bilinen RONDO, şimdiye kadarki haritalar arasında en geniş oynanabilir alana sahip, 8×8 bir harita olma özelliği taşıyor. İki farklı bölgeye bölünmüş olan bu geniş harita, bilindik oynanış tarzını yenilikçi stratejik yaklaşımlarla birleştiren benzersiz bir atmosfere sahip. PUBG: BATTLEGROUNDS’un SAHAYA İN, YAĞMALA, HAYATTA KAL temelleri üzerine kurulmuş yeni bir anlatım ve genişletilmiş seçeneklerle gelen bu dev harita, yeni özellikleri ve içeriğiyle her oynanışta heyecan dolu, dinamik bir oyun deneyimi vadediyor.

Güneybatısında uzanan sakin göller ve bambu koruları ya da kuzeydoğusunda yer alan belirgin tepeleriyle RONDO, birbirinden farklı arazilerden oluşmakta. Yu Lin köyünün yemyeşil güzelliği, Tin Long Garden’ın şelalelerle dolu manzarası veya Mey Ran’ın nehir kenarı mimarisi gibi önemli alanlar oyunculara çeşitli stratejik seçenekler sunuyor. Benzer şekilde Jadena City’nin gökdelenleri ve neon ışıklı sokakları yoğun şehir savaşları vaat ederken NEOX Fabrikası ise benzersiz kapışmalara gebe. Rin Jiang, Jao Tin ve Stadyum gibi ek alanlar da kendi içlerinde oyuncular için farklı zorluklar barındırıyor. Haritanın yenilikçi özellikleri arasında yok edilebilir bambular ve beklenmedik inişlerin kapısını aralayan ilave bir başlangıç uçağı yer almakta. RONDO ayrıca yakın dövüş için ideal bir 9 mm HMS olan JS9’u da oyuna ekliyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla