Oyun Haberleri

PS Plus Essential Şubat 2024 Oyunları Belli Oldu

Valorant VP Oyuneks

PS Plus Essential abonelerinin Şubat ayında ücretsiz olarak alabilecekleri oyunlar belli oldu. Bu ay bizleri Foamstars, Rollerdrome ve Steelrising üçlüsü bekliyor sevgili Oyungezerler.

Foamstars’ın çıkış ayında PS Plus oyunu olacağını daha önceden öğrenmiştik zaten. Her ne kadar Square Enix “Oyunumuzun Splatoon ile alakası yok, arada benzerlik kurmayın” diye serzenişte bulunuyorsa da ilk görüşte akıllara Splatoon serisinin gelmesi çok da şaşırtıcı olmasa gerek. Foamstars’ın nasıl bir farklılık sunduğunu önümüzdeki haftadan itibaren göreceğiz artık.

Şubat ayının 2. oyunu Rollerdrome da renkli bir görsel tarza sahip oyunlardan. 2022’de State of Play’de duyurulmuş ve geçtiğimiz yıl oyun severlerle buluşmuştu. Bir yandan patenleriniz üzerinde şov yapıp bir yandan rakiplerinize mermi yağdırdığınız bir aksiyon oyunu. Geçtiğimiz aylarda Game Pass oyunları arasına katılmıştı. Şimdi de sıra PS Plus’a gelmiş demek ki.

PS Plus Essential aboneleri için ayın son oyunu da Steelrising. Alternatif bir Fransız Devrimi hikayesi sunuyor bizlere. Farklı bir soulslike deneyimi olarak değerlendirilebilir. En azından ilgi çekici teması için bir şans verilebilir diye düşünüyorum.

Bu ayın oyunlarını 6 Şubat’tan itibaren oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bakalım PS Plus Extra & Deluxe kataloğuna eklenecek oyunlar hangileri olacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla