Oyun Haberleri

Piranha Bytes ‘Biz Bitti Demeden Bitmez’ Diyor

Valorant VP Oyuneks

Geçen gün size Embracer Group’un en yeni kurbanının Piranha Bytes olabileceği haberini vermiştik. Embracer bünyesinde faaliyet gösteren ve bize Gothic ve Risen gibi kült aksiyon RYO’lar kazandırmış olan Piranha Bytes’ın kapatılma ihtimali gerçekten de üzücü bir haberdi.

Piranha Bytes dün Twitter’dan yayınladığı mesajla bir yandan haberleri teyit etti, diğer yandan henüz son sözü söylemediklerini belirterek hayranlarının gönlüne azıcık da olsa su serpti.

“Evet sevgili hayranlar, haberler doğru. Piranha Bytes olarak zor bir durumun içindeyiz. Hakkımızda dolanan pek çok haber var ve cevabımız şu: Bizden henüz ümidi kesmeyin!

Kendinizi içinde kaybedeceğiniz dünyalar yaratmaya devam etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Kalbimiz hep bunun için çarptı. Başaracağımıza inanıyoruz. Bizler yaratıcı zihinleriz ve fikir sıkıntısı çekmiyoruz! Ne olursa olsun birbirimize bağlıyız.

Şimdi tüm gücümüzle bu amaca odaklanmış durumdayız ve bu proje için bir ortak bulmak için elimizden geleni yapacağız. Yeni haberlerimiz olduğunda sizinle paylaşacağız. Bitmeyen desteğiniz için çok teşekkür ederiz.”

1997 yılında kurulan Piranha Bytes 2019 yılında Embracer tarafından satın alındığı sırada 31 tam zamanlı çalışana sahipti.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla