Oyun Haberleri

Palworld Satışları 5 Günde 7 Milyonu Aştı!

Valorant VP Oyuneks

Palworld çılgınlığı dur durak bilmiyor. Erken erişime çıktığı andan itibaren satışları resmen uçuşa geçti, her gün yeni bir eşik aşıldığını söylemek mümkün.

Palworld Twitter (X) hesabından yapılan paylaşımda, 5. gün itibariyle oyunun toplam satışlarının 7 milyon kopyayı aştığı söyleniyor.Oyun severlere sundukları bu destekten dolayı teşekkür edilirken, bazı kullanıcıların çeşitli sorunlarla ve hatalarla karşılaştığına dair geri bildirimler aldıklarının ve bu sorunları çözmek için çalıştıklarının da altı çiziliyor.

Geoff Keighley de konu hakkında bir paylaşım yaparak, oyunun geliştiricisi Pocket Pair ile görüştüğünü ve bu satışların sadece Steam satışları olduğunu, Game Pass üzerinden oynayan oyuncuları kapsamadığını teyit ettiğini belirtti. Oyunun ilk 5 günlük Steam satışlarının 189 milyon dolar gibi bir gelire karşılık geldiğini de ifade ediyor Keighley. Gerçekten muazzam bir performans.

Satış verilerinin yanında eş zamanlı oyuncu sayısında da yeni bir rekor kırmış bulunuyor. SteamDB verilerine göre, Steam’in tüm zamanlarda en yüksek eş zamanlı oyuncu sayıları listesinde 1.864.421 eş zamanlı oyuncu sayısıyla PUBG’nin hemen ardında 2. sıraya yerleşmiş durumda Palworld. Bu da ne kadar başarılı bir performans sergilediğini teyit eder nitelikte.

Görülen o ki, önümüzdeki dönemde kendisinden bahsetmeye devam edeceğiz. Bakalım Palworld fırtınası ne kadar daha sürecek. Takipteyiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla