Oyun Haberleri

Oyungezer Dergimiz 2024 Şubat Sayısıyla Karşınızda

Valorant VP Oyuneks

Oyungezer’in 195. sayısıyla yeniden karşınızdayız sevgili Oyungezerler! Bu ay size alışık olduğunuz üzere bir değil, tam iki harika kapak hazırladık! Daha doğrusu Aygen hazırladı, biz de ‘vauuv çok güzel olmuş’ dedik.

Bir kere geçtiğimiz ayın en önemli oyunu hiç şüphesiz Tekken 8’di. Beklediğimizden de iyi çıkan Tekken 8’i kapağımıza taşımasak olmayacaktı. Ama derken Şubat ayının başında da Persona 3 Reload çıktı ve o da hepimizi kendine hayran bırakmayı başardı. Biz de “neden ikisini de kapağa taşımayalım ki?” deyiverdik işte.

Bu ikisinin dışında Disco Elyisum sevenlerin gönlüne doğrudan hitap edecek Sovereign Syndicate, yine ve yeniden The Last of Us 2 dedirten TLOU 2 Remastered, Cookie Cutter, Palworld gibi incelemeler de yine sayfalarımızda. Ayrıca bu ay bildiğiniz gibi üç yerli oyunumuz son derece iddialı biçimde dünya arenasına çıktı, Anomaly Agent, New Cycle (EE) ve Contain (EE) incelemelerimiz de sayfalarımızdaki yerini aldı.

Büyük dosya konusu olarak 2024’te Radarımıza Takılanları okuyacak, Meddya’sıyla Data’sıyla, Piksel’iyle 142 sayfa bitmesin isteyeceksiniz.

Bu ayki sayımızın kapakları şöyle:

Oyungezer dergimizin 2024 Şubat sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Şubat (#195) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım. Ayrıca bildiğiniz gibi bugüne kadar çıkan tüm sayılarımızı da dijitalleştirmiş ve sizlere sunmuştuk. Dijital arşivimize de şuradan ulaşabilirsiniz.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla