Oyun Haberleri

Oyungezer Dergimiz 2023 Aralık Sayısıyla Karşınızda

Valorant VP Oyuneks

Oyungezer’in 193. sayısından hepinize kucak dolusu merhabalar sevgili Oyungezerler! Bir yılı daha devirmeye hazırlanırken yılın son sayısıyla karşınızdayız.

Bu ay kapağımızı bir oyuna değil, Steam’e ayırmak istedik. Steam’in Türk Lirası’na veda edişi hepimizi ciddi anlamda etkiledi, biz de toplanıp bu durumu kendi aramızda tartıştık, bundan sonra neler olabileceğini konuştuk ve toplantı notlarımızı paylaştık.

Gelelim dergiyi bugüne bırakmamızın sebebine: tabii ki GTA VI fragmanı! Milyonların beklediği fragman yayınlanmışken hiçbir şey olmamış gibi yapamazdık değil mi? 🙂 GTA müdavimimiz Onur fragmanın altını üstüne getiriverdi.

İnceleme sayfalarımızda Forza Motorsport’tan Persona 5 Tactica’ya, Talos Principle 2’den Jusant’a çok sayıda oyun yine sizi bekliyor. Meddya’da ise tüm zamanların en iyi animelerinden biri kabul edilen Attack on Titan’a saygı duruşu niteliğinde dev bir dosyamız var, seveceğinize eminiz.

Portal’ıyla, Data’sıyla ve Piksel’iyle 134 sayfa sizi bekliyor.

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Mail sistemimizde ufak bir sorun olduğu için Oyungezer dergimizin 2023 Aralık sayısını alışık olduğunuz form sayfasını doldurmak yerine hemen aşağıdan doğrudan indirebilirsiniz. Tabii dergiyi indirirken ufak da bir bağış yapmak isterseniz yine de formu doldurarak bize destek olabilirsiniz 🙂

Oyungezer Aralık (#193) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım. Ayrıca bildiğiniz gibi bugüne kadar çıkan tüm sayılarımızı da dijitalleştirmiş ve sizlere sunmuştuk. Dijital arşivimize de şuradan ulaşabilirsiniz.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla