Oyun Haberleri

No Rest for the Wicked’in Erken Erişim Tarihi Ertelendi

Valorant VP Oyuneks

Ori and the Blind Forest’ın geliştiricisi Moon Studios’un yeni oyun No Rest for the Wicked için erken erişim takvimi 2024’ün ilk çeyreği olarak açıklanmıştı. Ancak ufak bir erteleme söz konusu.

Ertelemeyle ilgili bilgi Take-Two Interactive’in mali durum raporunda paylaşılmış durumda. Raporda, No Rest For the Wicked’ın çıkış tarihi “Q1 Fiscal 2025” olarak yer alıyor -ki bu da Nisan-Haziran 2024 döneminde çıkacağı anlamına geliyor. Bir başka ifadeyle oyun birkaç ay ertelenmiş.

IGN de Take-Two CEO’su Strauss Zelnick’e ertelemeyi sormuş ve “Evet, oyunu 1 çeyrek erteledik. Her zaman olduğu gibi daha fazla cilalamaya ihtiyaç duyulduğunu düşündüğümüzde erteliyoruz ve böylece olabilecek en iyi hale getirebileceğimizi ve oyunculara daha etkileyici bir deneyim sunabileceğimizi düşünüyoruz” şeklinde bir cevap almış durumda.

Sonuç olarak, No Rest for the Wicked ile buluşmak için birkaç ay daha bekleyeceğiz. Mart ayında gerçekleştirilecek “Wicked Inside” gösterimiyle oyun hakkında daha fazla detay paylaşılacağı belirtiliyor. Bakalım neler göreceğiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla