Oyun Haberleri

NieR’in Yapımcısı ‘Yoko Taro Yaşadığı Müddetçe Seri Devam Edecek’ Diyor

Valorant VP Oyuneks

NieR Automata’yla buluşmamızın üzerinden 6 kocaman sene geçti ve bu süre zarfında NieR serisinin geleceğine dair de pek bir bilgi edinemedik. O arada 2021 yılında Nier’in remaster versiyonu Nier Replicant ver.1.22474487139 çıktı ama sonuçta o seriye yeni katılan bir oyun değildi.

NieR serisinin yaratıcısı Yoko Taro ve yapımcısı Yosuke Saito geçtiğimiz günlerde Güney Kore’de bir konferansa katıldılar ve konu NieR serisine de geldi. Saito serinin Yoko Taro hayatta olduğu sürece devam edeceğinin sözünü verdi ama ‘şu an için bu konuda paylaşacak bir şeyimiz yok’ diyerek de daha fazlasını bekleyen hayranları hayalkırıklığına uğrattı.

Ancak Saito ikili arasında henüz paylaşmadıkları bir işbirliği olduğunu ve bunun hakkında gelecek sene konuşabilmeyi umduklarını söyledi. Bu da yeni bir NieR oyununun planlama aşamasında olduğu fikrini güçlendiriyor açıkçası.

Sunumda NieR: Automata’nın geliştirme aşamasından anekdotlar ve bilgiler de paylaşıldığı için ikilinin Re[in[carnation gibi bir mobil oyun değil de Automata’nın devamı üzerinde çalışıyor olmaları olası.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Unutulmaz Oyun Müzikleri: Doom - At Doom's Gate

[ Unutulmaz Oyun Müzikleri köşemizde hafızalarımızdan çıkmak bilmeyen, hepimizde derin izler…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Röportaj - GTFO'nun Geliştiricisiyle Yeni Oyunları Den of Wolves'u Konuştuk

Pasifik Okyanusu’nun bu teknolojik ve puslu adasında yaşananları anlattığımız bu oyundaki…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Space Marine 2'nin Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Warhammer 40,000: Space Marine 2’den erteleme haberi henüz geçtiğimiz ayın sonunda…
Daha Fazla