Oyun Haberleri

Mason Greenwood, EA Sports FC 24’te De Olacak

Valorant VP Oyuneks

Bir dönemler Manchester United’ın en yeni yıldızı olarak gösterilen Mason Greenwood, 2022 yılında tecavüz suçlaması ile hapse atılmıştı. O günden beri de FIFA serisinde görülmeyen Greenwood, hapisten çıkıp İspanyol ekibi Getafe’ye transfer oldu. Bu sebeple de oyunlara geri dönmeye başladı.

Daha önce Football Manager’a döneceği açıklanan Greenwood, EA Sports FC 24’te de karşımıza çıkacak. Bir EA sözcüsü, Greenwood’un dönüşünü şu şekilde açıklamış:

  • Football Manager, Mason Greenwood’u Oyuna Geri Ekledi

“EA Sports FC 24, gerçek futbol dünyasının kulüplerini ve oyuncularını en doğru şekilde yansıtacak. Getafe FC’nin bir parçası olan Mason Greenwood da EA Sports FC 24 içerisinde yer alacak. Oyuncu verilerinin girildiği günlerde aktif futbolculuğa devam etmeyen Greenwood, Ultimate Team’de şimdilik görünmeyecek.”

Greenwood, İspanya topraklarındaki ilk maçına henüz dün çıkabildi. Öte yandan tecavüz ve saldırı ile suçlanan oyuncu, Manchester United kadrosundan atılmıştı. Şu anda İspanyol kulüpte kiralık olarak oynayan Greenwood’un İngiliz kulübe dönüp dönmeyeceği de tartışma konusu.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Sega, Creative Assembly Tarafından Geliştirilen Hyenas’ı İptal Etti

Bazı oyun firmalarının son yıllarda ısrarlı bir şekilde yaptığı bir hata söz konusu.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Donanım İnceleme - Lenovo Legion Pro 7i

Sizi bilmem ama artık “en üst seviyede oyun canavarı bir dizüstü bilgisayar&#8221…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Elveda CS:GO!

86 gün… Counter-Strike: Global Offensive’e, hayatımın tam 86 gününü vermişim.
Daha Fazla