Oyun Haberleri

Martha Is Dead, Filme Uyarlanacak

Valorant VP Oyuneks

İtalyan oyun stüdyosu LKA, İngiliz yayıncı Wired Productions ve İsveç film prodüksiyon firması Studios Extraordinaries, Martha Is Dead’in film uyarlaması için kolları sıvadıklarını duyurdu.

1944 yılında Tuscany’de geçen Martha Is Dead, II. Dünya Savaşını arkaplan olarak alan, uğursuz bir hikayeye sahipt. Oyunda ikiz kız kardeşi Martha’nın ölümünün ardından kendini tüyler ürpertici bir gizemin ortasında bulan Giulia ismindeki genç kadını oynuyorduk.

“‘Martha Is Dead’in her bir öğesi olağanüstü bir hassasiyet ve özenle oluşturuldu. Anlatının karmaşıklığı titizlikle planlandı, görselleştirildi ve hatta sinematik bir kalite sunmak üzere şekillendirildi,” diyor LKA’nın kurucusu, “Martha Is Dead “in yazarı ve tasarımcısı olan Luca Dalcò. “Bunu bir film olarak hayata geçirmek bir rüyanın gerçekleşmesi demek.”

Uyarlamayı André Hedetoft ve Andreas Troedsson’un kurduğu, orijinal öykülerden ve oyunlardan üst düzey aksiyon, korku ve bilim-kurgu filmleri yaratma konusunda uzmanlaşmış bir ekip olan Studios Extraordinaires yapacak.

Studios Extraordinaires “‘Martha Is Dead’, genç bir kadının bakış açısından büyüleyici bir cinayet gizemini daha önce hiç yapılmamış bir şekilde ustalıkla ören bir anlatı şaheseri” diyor. “Bu unutulmaz hikayeyi hayata geçirmeye ve oyunun ruhu alt üst edici özüne sadık kalmaya hevesliyiz.”

Martha Is Dead hikaye olarak bir hayli başarılı olsa da teknik açıdan kusurları vardı ve o yüzden de puan ortalaması 6.5 ile 7 civarında gelmişti.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla