Oyun Haberleri

Laurence Fishburne, The Witcher’ın 4. Sezon Kadrosuna Katıldı

Valorant VP Oyuneks

The Witcher dizisinin yeni sezon çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacak. Dizinin 4. sezon kadrosuna katılan yeni bir isim var. Yapılan açıklamaya göre; Laurence Fishburne, kadroya katılmış bulunuyor.

Dizinin 3. Sezonunun ardından Henry Cavill, Geralt rolünü bırakmış ve onun yerini Liam Hemsworth almıştı. Dizinin diğer önde gelen karakterleri için herhangi bir değişiklik olmazken, yeni sezonda karşılaşacağımız karakterlerden birisi olan Regis’i Laurence Fishburne’ün canlandıracağı açıklandı. Laurence Fishburne, bu rolü üstlenmekten dolayı memnuniyetini ifade ederken The Witcher’ın etkileyici dünyasını keşfetmek için sabırsızlandığını belirtiyor.

Tam adıyla Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy ya da alıştığımız haliyle Regis, gayet kibar bir doktor olarak çıkıyor karşımıza ve Geralt’ın arkadaşları arasında yerini alıyor. Ama oyunu oynayanların bildiği üzere sakladığı sırlar da var.

Tabii kitapta tasvir edilen Regis ile Lawrence Fishburne arasında dağlar kadar fark var ama Netflix’in bu tür oyuncu seçimlerine alıştık artık.

Dizinin 4. sezonu Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınan serinin 3. kitabını esas alıyor. Yeni sezonun çekimlerine bahar aylarında başlanacağı belirtiliyor. Yani yeni sezon için bekleyişimiz bir süre daha devam edecek. Bakalım Cavill-Hemsworth değişikliği sonrasında nasıl bir performans sergileyecek.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla