Oyun Haberleri

Indiana Jones and the Great Circle, Bu Yıl İçerisinde Bizlerle Olacak

Valorant VP Oyuneks

Dün geceki Developer Direct programında gösterilecek oyunlardan birisinin MachineGames tarafından geliştirilen Indiana Jones oyunu olacağını biliyorduk. Oyunun adı, tahmin edildiği gibi Indiana Jones and the Great Circle olarak açıklandı ve ilk oynanış fragmanı da paylaşıldı:

Oyunda Indiana Jones olarak Harrison Ford’un görünümü kullanılırken, kahramanımızı Troy Baker seslendiriyor. Oyunda ünlü aktör Tony Todd da yer alıyor.

Oyun, ilk film Indiana Jones filmi olan Kutsal Hazine Avcıları (Raiders of the Lost Ark) ile 3. film olan Son Macera (The Last Crusade) arasında, 1937 yılında geçen bir hikâye anlatacak. Dünyanın farklı köşelerinde geçen bir macera bizleri bekliyor. Tuzaklardan kaçınacak, bulmacalar çözecek, çatışmalara gireceğiz. Tam da Indiana Jones’a yakışır tarzda bir macera olacağı izlenimini veriyor.

Oyun, büyük oranda 1. şahıs kamera açısından oynanırken bazı sahnelerde 3. şahıs kamera açısına da geçilecek -ki bana göre çok yerinde bir hamle olmuş. Yapımcılar, sinematik bir deneyim sunmak için gayret gösterdiklerinin altını çiziyorlar. Gördüğümüz kadarıyla bu konuda iyi bir iş çıkarmış gibiler, ne dersiniz?

Indiana Jones and the Great Circle’ın çıkış tarihi henüz belli değil. Ama bu yıl içerisinde geleceği belirtiliyor. Zaten büyük bir merakla bekliyorduk, heyecanımız biraz daha arttı diyebilirim. Bakalım kendisiyle ne zaman buluşacağız. Merakla bekliyoruz, yakından takipteyiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla