Oyun Haberleri

Immortality’nin Geliştiricisi Sam Barlow, İki Oyun Birden Geliştiriyor

Valorant VP Oyuneks

Her Story, Telling Lies ve Immortality gibi başarılı FMV macera oyunlarının geliştiricisi Sam Barlow, iki korku oyunu üzerinde çalışmakta olduğunu ilan etti. Her iki proje de Steam sayfalarının açılmasıyla ortaya çıkmış oldu.

Aynı Immortality’nin ilk günlerindeki duyuruları gibi her iki oyunun sayfası da bol miktarda sansürlenmiş durumda, sadece bazı kelimeler seçilebiliyor. Zaman geçtikçe oyunlar hakkında daha fazla bilgi açıklanacak.

Bu oyunlardan ilki Project C. Bu oyun Immortality geleneğini sürdürecek, o teknolojinin benzerini kullanacak ama daha havalı bir yönde ilerleyecekmiş. Bu bir bilimkurgu korku oyunu. Steam’deki tanıtım sayfasında da Korintliler 13:12’deki şu cümleler yer alıyor: “Şimdi her şeyi aynadaki silik görüntü gibi görüyoruz, ama o zaman yüz yüze görüşeceğiz. Şimdi bilgim sınırlıdır, ama o zaman bilindiğim gibi tam bileceğim.”

Project D ise bir hayatta kalma korku oyunu. Barlow bu oyunu “zamanında Silent Hill: Shattered Memories oynamış olan yaşlı kurt hayranlarım için” diye tanımlıyor. Üçüncü şahıstan oynanacak olan bu oyun hakkında da şimdilik bundan fazla bir bilgi yok. Steam sayfasında “1983”, “hemşire”, “kabus”, “bazı kapılar”, “kötü bir şey” kelimeleri seçiliyor.

Immortality’nin bu şekilde ortaya çıkmasıyla oyun hakkında detaylı bilgiler öğrenmemiz arasında iki yıl geçmişti. Dolayısıyla yine uzunca bir bekleyiş başlamış olabilir.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla