Oyun Haberleri

Homeworld 3, Bir Kez Daha Ertelendi

Valorant VP Oyuneks

Sevilen serinin yeni oyunu Homeworld 3’ten bir kez daha erteleme haberi geldi, 1 ay sonra oyun severlerle buluşmasını beklediğimiz oyunun çıkış tarihi 2 ay daha ötelendi.

Homeworld Twitter (X) hesabından yapılan paylaşımda, demoyu oynayanlardan alınan geri bildirimleri dikkatle analiz ettiklerini ve oyunun çıkış tarihini 13 Mayıs olarak güncellediklerini ifade ediyorlar. Farklı kanallardan oyuncuların geribildirimlerini almaya devam edeceklerini belirterek oynayan herkese teşekkürlerini sunuyorlar. Ayrıca oyun severlere sabırla oyunu beklemeye devam ettikleri ve desteklerini esirgemedikleri için de şükranlarını sunuyorlar.

Daha önce 2023’ün ilk yarısında çıkacağı söylenmiş, sonra çıkış takvimi Şubat 2024 olarak güncellenmişti. Bunun ardından bir erteleme haberi daha gelerek 8 Mart olarak güncellenmişti çıkış tarihi. Görülen o ki son erteleme değilmiş bu, şimdi de 13 Mayıs’a ertelendi.

Umuyorum bu Homeworld 3’ten aldığımız son erteleme haberi olur. Demosunu oynadıktan sonra ne kadar özlediğimizi bir kez daha teyit etmiş olduk. Dört gözle bekliyoruz, yakından takipteyiz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla