Oyun Haberleri

Elder Scrolls Online’ın Yeni Bölümünün İsmi Gold Road

Valorant VP Oyuneks

ZeniMax Online Studios, bugün ESO 2024 Küresel Duyurusu sırasında bu yılın bölümü The Elder Scrolls Online: Gold Road’u tanıttı. Yakında çıkacak bu bölüm, daha önce hiç görülmemiş karakterlere ve keşfedilecek yeni ancak oyunculara tanıdık gelecek bölgelere sahip bir hikâyeyi içeren 30 saatlik yeni ana görev içeriğini sizlere sunarak, gönüllerde taht kurmuş Elder Scrolls efsanesinin sıradaki büyük eklentisi olacak.

The Elder Scrolls Online: Gold Road, PC/Mac için 3 Haziran’da, Xbox ve PlayStation konsolları için ise 18 Haziran’da geliyor.

Gold Road duyuru animasyon fragmanı şöyle:

Bu Haziran ayında gelecek The Elder Scrolls Online: Gold Road, oyunculara onları en son The Elder Scrolls IV: Oblivion’da görülen bölgelere geri götüren 30 saatlik yeni ana görev içeriği sunuyor ve geçen seneki Necrom bölümünde başlayan hikâyeyi devam ettiriyor. Gold Road’ta oyuncular, Elder Scrolls serisinde daha önce hiç görülmemiş Daedric Prensi Ithelia’nın izini sürmeli ve onun sadık takipçilerinin planlarını açığa çıkarıp çıkarmayacağına karar vermeli. Maceracılar, fırsatçı Orman Elfleriyle karşılaşacak ve West Weald halkını Unutulmuş Prens’in geri dönüşünün sebep olduğu karmaşadan koruyacak.

Gold Road’ta oyuncular: iki yeni bölgeyi keşfedecek, yeni düşmanlarla savaşacak ve oyuncuların deneyimine daha çok özelleştirme katan yeni bir sistem olan Scribing’i kullanacak. Scribing ile oyuncular benzersiz becerileri toplayabilecek ve özelleştirebilecek, böylelikle oyuncular karakterinin birincil, ikincil ve üçüncül etkilerini düzenleyerek karakterlerinin oyun tarzını istediği gibi şekillendirebilecek. ESO tarihinde oyuncular daha önce hiç böyle bir fırsata sahip olmamıştı ve bu sayede oyuncular artık oyun tarzını tam anlamıyla istediği gibi belirleyebilecek.

Scions of Ithelia Zindan DLC’si

ESO’nun bu yıldaki yeni içerik yol haritasının ilk aşamasında sıradaki zindan DLC’si Scions of Ithelia var. Bu yeni PvE DLC’si, Tamriel’de Oathsword Pit ve Bedlam Veil adındaki iki ve dört kişilik zindanları beraberinde getiriyor. Bu iki hikâyede yaşananlar gelecek olan Gold Road bölümü için kapıyı aralayıp oyuncuları ve müttefiklerini, God of Curses’in intikamını almakla ve Maelstrom’un Yarı Prensi’nin gizemli kalesini korumakla görevlendiriyor.

Scions of Ithelia Zindan DLC’si, PC/Mac için 11 Mart’ta, Xbox ve PlayStation konsolları için 26 Mart’ta geliyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla