Oyun Haberleri

eFootball 2024 3.2.0 Güncellemesinden Detaylar

Valorant VP Oyuneks

Konami Digital Entertainment B.V., eFootball™ 2024’ün en son güncellemesini (sürüm 3.2.0) duyurdu.

Bu güncellemeyle eFootball™ 2024’e, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve oyuna yepyeni bir eğlence ve heyecan boyutu katmak için bir dizi özellik geldi. Yeni ‘My League’ oyun modu, dünyanın dört bir yanından liglere yerleştirilen kullanıcıların bir sezon boyunca yapay zekâ tarafından kontrol edilen diğer kulüplere karşı oynamasını sağlayacak.

Ayrıca, oyuncuların artık kendi başlarına oynayabileceği, maç odalarında başkalarıyla eşleşebileceği ya da 3v3 maçlarında yeni arkadaşlıklar kurabileceği Co-op oyun modunda da iyileştirmeler var. Bitmedi! Oturum açma sırasında her gün ve her ay muhteşem ödüller kazandıracak günlük mini oyunlar da şimdi sizlerle!

Bu duyurunun yanı sıra KONAMI, eFootball™ Şampiyonası turnuvalarının yeni formatını da açıkladı. 2024’te iki etkinlik düzenlenecek: eFootball™ Championship Open (her zamanki formatta) ve yeni şampiyona formatı, ‘eFootball™ Championship Club Etkinliği’.

My League

My League, eFootball™ 2024’ün yeni oyun modu. Bu modda kullanıcılar, Rüya Takımlarıyla her sezon yapay zekaya karşı oynayacaklar. Kullanıcılar ligde seçtikleri takımdan kiralık oyuncuları da takımlarına ekleyebilecekler (örneğin, İtalya Ligi’ndeki AC Milan).

Sezon boyunca oyuncular, değişen hava durumu efektleri, çeşitli yeni ara sahneler ve ligi zirvede tamamlamaları halinde çok özel bir kupa kutlamasını deneyimleyecekler.

Bu oyun modunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz; ayrıca bir sezonu tamamladıktan sonra farklı bir lige geçebilirsiniz.

Co-op Odası

Co-op modu kullanıcıların tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte oynamalarına olanak tanıyacak şekilde iyileştirildi. Co-op modunun keyfini çıkarmak için diğer solo oyuncularla bir araya gelip üç kişilik takımlar oluşturabileceksiniz. Ayrıca maçlardaki olaylara tepki vermek için emojiler aracılığıyla oyun içinde etkileşime girebileceksiniz.

7-21 Aralık döneminde Co-op modunda oynayanlar, Rüya Takımlarını geliştirmelerine yardımcı olacak 4 x Beceri Eğitimi Programı da dahil olmak üzere bir dizi ödül kazanma fırsatı elde ediyor.

Günlük mini oyunlar

Kullanıcılar her gün kolay mini oyunlarda kendilerine meydan okuyabilir, Rüya Takımlarını geliştirmeye ve hatta onlara yeni oyuncular kazandırmaya yardımcı olabilecek öğeler elde edebilir.

Bu mini oyunları bir ay içinde düzenli olarak tamamlayabilirseniz, Epik oyuncular için çekiliş hakkı gibi ödüller kazanabileceksiniz!

Yeni Beceri türü – ‘Blitz Curler’

Bu güncelleme aynı zamanda saldırı odaklı yeni bir beceriyle birlikte geliyor! ‘Blitz Curler’ becerisi, oyuncunun baskın ayağını kullanırken ve Güç Göstergesinin %50’sinden fazlasını kullanırken dikey dönüşle keskin, kontrollü atışlara olanak tanıyacak.

eFootball™ Şampiyonası 2024’te büyüyor

eFootball™ Championship 2024, eFootball™ serisinin resmi espor turnuvalarında yeni bir sayfa açacak.

eFootball™ Championship Open aynı kalacak olsa da KONAMI bugün yepyeni bir turnuva olan eFootball™ Championship Club Etkinliği’ni duyurdu. Kulüp Etkinlikleri, dünyanın her yerinden oyuncuların, katılımcı kulüplerin en büyük hayranı olmak için kapışmalarına sahne olacak. İlk olarak, her bölge için çevrimiçi elemeler yapılacak. Daha sonra bölge şampiyonları Dünya Finallerinde kulübü kimin temsil edeceğine karar vermek için karşı karşıya gelecek.

İlk Kulüp Etkinliği – ‘eFootball™ Championship 2024 FC Barcelona’ – 11 Aralık Pazartesi günü başlıyor. Turnuva dönemi boyunca özel sürüm Big Time kartları gibi oyun içi ödüllerin yanı sıra eFootball™ ve futbol taraftarlarının keyfini çıkarabileceği kulüp ürünleri de olacak!

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla