Oyun Haberleri

Diablo 4’ün Yeni Sezonu Season of the Construct Tanıtıldı

Valorant VP Oyuneks

Diablo 4’ün üçüncü sezonunun ismi ve içeriği açıklandı. 23 Ocak’ta başlayacak olan yeni sezonun ismi Season of the Construct ve Blizzard bu sezonda da oyuna çeşitli yenilikler getiriyor.

“Kadim güçler Sanctuary’yi tehdit ediyor. Seneschal yol arkadaşınızın da yardımıyla Kehjistan çöllerinin altındaki birçok tuzak ve yıkıcı Contruct’larla yüzleşin. Elemental güçler iblis Malphas’ın kötü niyetli kaprisleri için bir araya toplanıyor. Bu lanetli tehdidin kökünü ancak yüzeyin çok altına inerek kazıyabilirsiniz.”

Seneschal yol arkadaşı dediğimiz bize yardımcı olacak olan yeni robot minyonlar. Bu sezonla birlikte ayrıca Vault isminde yeni bir zindan türü, The Gauntlet’te haftalık liderlik tabloları, PC’de WASD ile hareket edebilme gibi yeni QoL özellikleri de geliyor.

Vault denen yeni zindan türü Zoltun Kulle ve Ayuzha’nın geliştirdiği elemental tehlikelerle dolu özel zindanlar. Burada Construct adı verilen yeni mekanik yaratık türüyle karşılaşacağız. Elbette bu Vault’lar özel ödüller kazandıracak oyunculara. Vault’larda kazandığınız Governing ve Turning Stone sayesinde Seneschal’i de geliştirmemiz mümkün olacak. Farklı nadirlik seviyelerinde 27 Turning Stone ve 12 Governing Stone bulunacakmış.

Bu sezonun bir diğer büyük yeniliği de The Gauntlet adındaki haftalık zindan. Burada oyuncular adlarını liderlik tablolarına yazdırabilecekler.

Tüm bunlar ve yeni Season Journey ve Battle Pass, 23 Ocak’ta aktif olacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla