Oyun Haberleri

Death Stranding Director’s Cut, Önümüzdeki Hafta iPhone, iPad ve Mac’e Geliyor

Valorant VP Oyuneks

En sevdiğimiz kargoculuk simülatörü Death Stranding diyebiliriz, öyle değil mi sevgili Oyungezerler 🙂 İşin şakası bir yana orijinal fikirler ve farklı mekanikler barındıran, gayet iyi bir hikâyeye sahip bir oyun bana göre. Dolayısıyla 2. oyunu da merakla bekliyorum. Ama onun öncesinde ilk oyunla ilgili bir haber var.

Death Stranding Director’s Cut, önümüzdeki hafta iPhone 15 Pro, iPhone 15 Max, iPad ve Mac versiyonuyla oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aslında Apple platformuna gelişi için hedeflenen takvim 2023 sonuydu ama ufak bir ertelemeyle bu yıla kalmıştı. Apple kullanıcılarını daha fazla bekletmeyeceği anlaşılıyor. Oyunun normal fiyatı 35$ olarak belirlenmiş, fakat ön sipariş verenler %50 indirimle alabilecekler.

Hideo Kojima, geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada Apple ile iş birliğinin bu oyunla sınırlı kalmayacağını, önümüzdeki yıllarda çıkaracakları oyunları da Apple cihazlara getirmek için çalışmak niyetinde olduklarını ifade etmişti.

Death Stranding Director’s Cut’ın Apple platformlarına geliş tarihi 30 Ocak. Bundan sonra sırada başka platform var mıdır, önümüzdeki dönemde göreceğiz artık.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla