Oyun Haberleri

Dead By Daylight’ın Yeni Oyun Modunu Oyuncular Seçecek

Valorant VP Oyuneks

Behaviour Interactive, Dead by Daylight oyuncularına anket açtı. Ekip tüm oyuncuları “dürüst” cevaplar vereceği bu ankete davet ediyor. Vereceğiniz tüm cevaplar tamamen anonim olacak. Tabii bu ifadenin ardından, “cevaplarınız, oyun verileriniz ile eşleştirilebilir” notu da düşülmüş. Hem anonim olacak hem de nasıl eşleştirecekler anlamadım ama…

Neyse, zaten ankette de çok kişisel sorular bulunmuyor. Behaviour Interactive, oyuncuların tamamen özgürce oyun hakkındaki fikirlerini söylemelerini istiyor. Buna ek olarak oyuncular, Dead by Daylight’a eklenecek yeni oyun modunu da seçebilir.

Oyunun yeni karakteri Chucky’nin ardından, oyunculara yeni oyun modları hakkındaki fikirleri sorunuyor. Örneğin Zombie Tag isimli yeni oyun modunda katil, oyuncuyu ele geçirdikten sonra rolleri değişiyor. Survivors isimli bir diğer mod ise, Among Us’ı bir hayli andırıyor. Oyuncular bu modda aralarına karışan “katilleri” bulmaya çalışıyor.

Bu modda oy vererek diğer oyuncuları da eleyebiliyorsunuz. Klasik vampir&köylü oyunu anlayacağınız.

Bumrush isimli mod ise bana sorarsanız seçenekler arasındaki en ilginç mod. Haritada çok daha fazla jenaratör olduğu gibi herkes iki kat daha hızlı hareket ediyor. Hayatta kalanların ise toplamda 3 canı var.

Oyuncular, anketin ardından bu oyun modlarından birini seçebilir. Aslında üç modun da oyuna eklenmesi hiç de fena olmaz, ne dersiniz?

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla