Oyun Haberleri

Daggerfall Unity, Nihai Haline Ulaştı!

Valorant VP Oyuneks

Daggerfall hakkında söyleyeceklerimi yaklaşık 4 sayfalık “Neden Sevdim?” yazımda anlatmıştım. Kendimi yılda en az bir kez içerisinde bulduğum oyunu överken de, Daggerfall’un Unity versiyonundan bahsetmiştim. İşte o Unity versiyonu, sonunda nihai haline kavuştu.

Daggerfall’u tamamen Unity mimarisi üzerinden yükselten bu mod, PC’de WASD tuşlarını kullanmanıza da izin veriyor. Daha iyi grafikler, ışıklandırma, widescreen desteği ve çok daha fazlası da bu özel mod içerisinde karşınıza çıkıyor. Hatta geliştirici moda “retro” isimli bir mod da ekleyerek oyunu tek tuşla eski haline getirmenize de olanak sağlıyor.

  • Elder Scrolls II: Daggerfall’u Neden Çok Sevdim?

Daggerfall Unity projesini özel yapan bir diğer detay da bu oyunun mod desteği sunması. Böylece zaten devasa olan oyunu, daha da genişletebiliyorsunuz. Lakin bana sorarsanız modun en özel yanı, “smaller dungeons” isimli seçeneği.

Daggerfall oynayanlar bilecektir, oyunun zindanları bir hayli meşhur. İçerisinden çıkmakta zorlanacağınız bu zindanları, Daggerfall Unity’nin “smaller dungeons” seçeneği ile daha sade hale getirebiliyorsunuz.

Daggerfall Unity için elbette öncelikle ana oyuna ihtiyacınız var. Fakat oyunun Steam’de ücretsiz olduğunu hatırlatalım. Ardından şuradaki linki takip ederek Daggerfall Unity dünyasına dalabilirsiniz.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla