Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Satışları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Valorant VP Oyuneks

CD Projekt, sıkıntılı çıkışı sonrasında Cyberpunk 2077’yi toparlamak için yoğun bir mesai sarfetti denilebilir. Bunun meyvesini de 2.0 güncellemesi ve özellikle de Phantom Liberty’nin çıkışı sonrasında gelen olumlu tepkilerle aldıklarını söylemek mümkün.

Bu durum, Phantom Liberty’nin satış verileriyle de teyit ediliyor. İlk haftasında 3 milyon kopya satan ek paket, ilk ayının sonunda 4,3 milyon gibi ciddi bir satış miktarına ulaşmış bulunuyor.

CD Projekt CFO’su Piotr Nielubowicz’in bu videoda paylaştığı bilgiye göre, Cyberpunk 2077’nin PC ve yeni nesil konsol versiyonlarına sahip her 5 oyuncudan 1’i ek paketi de satın almış durumda. CD Projekt ekibi, Phantom Liberty’nin aldığı pozitif tepkilerden oldukça memnun. Nielubowicz, oyunun Altın Joystick’ten 2 ödülle ayrıldığını (En İyi Fragman ve En İyi Genişleme Paketi) ve The Game Awards 2023’te de 4 adaylık kazandığını belirterek bu durumdan memnuniyetlerini ifade ediyor.

Ana oyun ve ek paketi içeren Cyberpunk 2077: Ultimate Edition da 5 Aralık itibariyle oyun severlerle buluşacak. Bu paketin çıkışı sonrasında da satışlarda bir artış yaşanması beklenebilir.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla