Oyun Haberleri

City of Heroes: Homecoming, NCSoft’un İznini Aldı!

Valorant VP Oyuneks

Süper kahraman temalı bir MMO şu anda bile kulağa inanılmaz ilgi çekici geliyor. Fakat NCSoft, bu işi bundan neredeyse 20 yıl önce yapmayı başarmıştı. Eminim okuyucularımız arasında da City of Heroes deneyimlemiş olanlar vardır. Dönemine göre akılda kalıcı bir projeydi.

Lakin her şey NCSoft’un istediği gibi gitmedi. 11 yıl önce sunucuları kapatılan oyunu son yıllarda sadece topluluğu hayatta tutuyordu. City of Heroes: Homecoming isimli topluluk sunucusu, bir süredir NCSoft ile yürüttüğü konuşmalardan sonunda sonuç almayı başardı.

Evet, City of Heroes geri dönüyor! Ekipten gelen açıklamaya göre NCSoft, City of Heroes: Homecoming için yeşil ışık yakmış ve oyunun geliştirilmesine dahi -tabii belli sınırlamalar içerisinde- izin vermiş. Tamamen ücretsiz olmaya devam edecek proje, oyunculardan gelen destekler ile şekillenmeye devam edecek.

Şimdilik bu ortaklığın nasıl işleyeceğini tam olarak bilmiyoruz. Fakat geliştirici ekip, en azından şimdilik, hesaplarınızın güvende olduğunu söylüyor.

Bununla birlikte eğer oyunu açmak için Tequila ya da benzeri başlatıcılar kullanıyorsanız, yakın zamanda bu durumun değişeceğini belirtelim. Homecoming ekibi, yeşil ışık ile birlikte kendi başlatıcılarını geliştireceğini de açıkladı.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla