Oyun Haberleri

Bungie, Destiny 2: The Final Shape’in Ertelendiğini Resmen Duyurdu

Valorant VP Oyuneks

Bungie’de geçen haftalarda yaşanan işten çıkarmaların ardından oyunun mevcut hikayesinin büyük finalini yapacak olan The Final Shape genişlemesinin ertelendiği söylenmeye başlamıştı. Bungie’nin diğer oyun projesi Marathon gibi The Final Shape’in de gecikeceği söylense de Bungie bu iddiayı ne doğrulamış ne de yalanlamıştı.

Bungie yayınladığı blog mesajı ile The Final Shape’in “istedikleri seviyeye gelmesi için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu” söyledi ve genişleme paketi resmi olarak 4 Haziran 2024’e erteledi.

“The Final Shape, 10 yıllık Destiny hikaye anlatımının ve dünyanın dört bir yanındaki Muhafızlar için birlikte geçirilen sayısız saatin zirve noktası. Bu yolculuğu onurlandırmak istiyoruz, o yüzden yıllarca hatırlanacağını ve değer verileceğini umduğumuz daha bile büyük ve cesur bir vizyonu hayata geçirmek için daha fazla zamana ihtiyacımız var.” diyor Bungie.

Bungie bu ertelemeyle birlikte oyunun gelecek yılki içerik takviminde de değişiklikler yaptı, Şubat ayında Wishes adında ekstra haftalık görevler göreceğiz ve bunlar The Final Shape’ten açılan boşluğu dolduracak. Ayrıca Nisan ayında da herkese Destiny 2: Into the Light isminde iki aylık içerik güncellemesi sunulacakmış. Bungie bu içeriğin Muhafızları Traveler’a yolculuğa hazırlayacağını söylüyor.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Supermassive Games, İşten Çıkarma Haberlerini Teyit Etti

Yılın başında 2024 oyun sektöründe işten çıkarmalar yılı olabilir şeklinde bir kehanet…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Stardew Valley'nin 1.6 Güncellemesi Mart Ayında Geliyor!

Stardew Valley’e bir kez daha dönmek isteyen oyuncuların beklediği 1.6 güncellemesinin…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Bağımsız Oyun Stüdyolarından Die Gute Fabrik, Kapanıyor

Ne yazık ki son yıllarda sıkça duyduğumuz haberlerden birisi de stüdyoların kepenk…
Daha Fazla