Oyun Haberleri

ASUS Dünyanın İlk Katlanabilir ve Taşınabilir OLED Monitörünü Tanıttı

Valorant VP Oyuneks

ASUS, CES® 2024 için düzenlediği In Search of Incredible: Transcendence adlı sanal lansman etkinliğinde en son teknoloji harikalarını, en gelişmiş ürünlerini ve sürdürülebilirlik konusuna bağlılığını gösterdi. Tanıtılan ürünler arasında oyuncular açısından da en dikkat çekici ürünlerin başında dünyanın ilk katlanabilir ve taşınabilir OLED monitörü olan ZenScreen Fold OLED geliyordu.

ASUS ZenScreen Fold OLED MQ17QH taşınabilir çalışma alanı kavramında devrim yapan bir 17,3 inç QHD (2560 x 1920) katlanabilir OLED monitör.

Dünyada bir ilk olan bu ürün OLED parlaklığını katlanabilen bir mekanizmayla birleştirerek mobil üretkenliği yeniden tanımlıyor. Su damlası biçimindeki menteşe ekranın mükemmel bir şekilde katlanmasını sağlayarak tasarıma şıklık katıyor ve izleme açıları arasında akıcı geçişi mümkün kılıyor.

Katlandığında yalnızca 9,7 mm inceliğinde (en ince noktasında) ve 1,2 kg ağırlığında olan bu mühendislik harikası, taşınabilirlik ve performans için yeni bir standart belirliyor. DisplayHDR True Black 500 özellikli ekran zengin renkleri ve etkileyici kontrastıyla görsel bir şölen sunuyor. %100 DCI-P3 renk gamı ve Delta-E 2 renk doğruluğu ile gerçekçi görüntüler elde ediliyor. Mini HDMI ve çift USB-C girişleriyle çok yönlü bağlantı seçenekleri sunan ZenScreen Fold OLED her tür dijital ekosisteme entegre olabiliyor. Standart tripod deliği farklı sistemlere uyum sağlarken iş veya yaratıcılık peşinde koşanlara sabit kullanım olanağı veriyor.

Monitörün beklenen fiyatına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Oyun Haberleri

Tomb Raider I-III Remastered – İnceleme

Tomb Raider için oyun tarihinin en önemli fikri mülklerinden biri demek yanlış olmaz sanırım.
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Age of Mythology: Retold, Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Strateji denildiğinde ilk akla gelen serilerden birisi hiç şüphesiz Age of Empires. Bir de bu…
Daha Fazla
Oyun Haberleri

Prince of Persia: The Lost Crown'a Yeni İçerikler Gelecek!

Sevgili M.İhsan Tatari’nin incelediği ve oldukça beğendiği Prince of Persia: The Lost…
Daha Fazla