Konsol Haberleri

Yeni Booster Set Maze of Millenia Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyununa Geliyor

Valorant VP Oyuneks

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için yesyeni booster seti Maze of Millennia’nın çıktığını duyurdu.
 
Maze of Millennia, çizgi seride görülen ve tarihin tozlu sayfalarına gömüldüğü düşünülen yepisyeni kartlar ve günümüzün en tanınan turnuva kartlarından kimileriyle geliyor. Bu setle Düellocuları Yu-Gi-Oh!’nun birçok dünyasında birinci kere ortaya çıkan yahut bu dünyalardan ilham alan düzinelerce yeni kart bekliyor.
 
Bu kartlara Pegasus’un geçen yıl Duelist Nexus’ta tanıtılan ve altı yıl sonra Yu-Gi-Oh! TCG’ye eklenen birinci yeni canavar tipi olan İllüzyon canavarlarıyla etkileşime girebilen harikulade Büyü Kartı Eye of Illusion da dahil.
 
 
 
Clorless, Chaos King of Dark World oyuna eklenen yeni kartlardan bir başkası ve son derece güçlü. Bu Düzey 12 Canavar Kartı Füzyon Çağırıldığında, rakibinizin TÜM kartlarını tek bir atılımda yok edebilirsiniz.
 
Bu ortada, bu sette yer alan orijinal Bonfire kartı, Düzey 4 yahut daha düşük rastgele bir Pyro canavarını elinize ekleyen, oyuncuların uzun vakittir beklediği bir Büyü Kartı.Bu kart şubat ayının başlarında yapılması planlanan, yaklaşan Phantom Nightmare setiyle dünya çapında prömiyeri yapılacak olan yeni Pyro tabanlı temayla ilgilenen Düellocular için kesinlikle sahip olunması gereken bir kart.
 
Bunlar ve çok daha fazlası Maze of Millennia’da sizi bekliyor. Tam set, 11 Ultra Rare, 16 Üstün Rare, 57 Rare ve 1 Çeyrek Yüzyıl Secret Rare dahil olmak üzere 85 kart içerir. 16 kart birebir vakitte Koleksiyoncu Azları olarak da mevcut. Her güçlendirici paketinde 1 Folyo ve 6 Ender kart olmak üzere 7 kart bulunmakta.
 

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/maze-of-millennia/

basın bülteni 

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks
İlgili Haberler
Konsol Haberleri

Skull and Bones, Assassin’s Creed IV'ün Oyuncu Sayısını Arttırdı!

  Korsan teması ile Ubisoft tarafından 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülen Skull & Bones…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Mart Ayının Fiyatsız PlayStation Plus Oyunlarından Biri Sızdırıldı!

  Sony tarafından kullanıcılara sunulan ve aylık oyun abonelik hizmeti kapsamında hizmet veren…
Daha Fazla
Konsol Haberleri

Warren Spector, Epic Mickey 3'ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

  Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda…
Daha Fazla