Konsol Haberleri

Xbox ve Bethesda Sunumu için Tarih Verildi!

Valorant VP Oyuneks

 
Microsoft, yayınladığı yeni bir gönderi ile bir arada Xbox Series, PC ve Game Pass hizmetine gelecek olan oyunlara yeni bir bakış atmayı hedefliyor. Yeni bir aktiflikle bir arada gerçekleştirilecek olan bu canlı yayın 18 Ocak Türkiye saati ile 18:00’de yapılacak.
 
Etkinlik kapsamında birinci taraf oyunlara yeni bir bakış atılacak
 
 
 
Şu anda geliştirilme evresinde bulunan birçok oyuna yeni bir bakış atılacak olan aktiflikle birlikte kimi ayrıntılar resmi olarak onaylandı. Bu kapsamda MachineGames grubunun geliştirdiği Indiana Jones oyunundan birinci oynanış fragmanını bu aktiflikte görebileceğiz. Başka taraftan Obsidian Entertainment’ın geliştirdiği aksiyon rol yapma oyunu Avowed projesine de bir bakış atılacak.
 
Resmi olarak onaylanan bilgiler ortasında bunlar yalnızca yer almıyor. Birebir vakitte Oxide Interactive grubunun geliştirdiği sıra tabanlı strateji oyunu Orta: History Untold içinde yeni oynanış içeriklerini aktiflik dahilinde bekliyoruz. Son olarak çok beklenen bir imal olan Senua’s Saga: Hellblade II oyunundan yeni ayrıntılar hayranlara sunulacak.
 

Microsoft tarafından gerçekleştirilecek olan bu sunumun akabinde ZeniMax Online Studios, 18 Ocak Türkiye saati ile 00:00’da The Elder Scrolls Online isimli bir canlı yayın gerçekleştirecek. Bu aktiflikle birlikte oyuna dahil olacak yeni bölgelerin, öykülerin ve başka özelliklerin sunumu yapılacak.

Oyun Haberleri

PUBG UC Oyuneks